2726
عنوان

باید پرسپولیسی باشی تا بفهنی...

248 بازدید | 11 پست

گلات یعنی چی

دمتون گرم دلمون رو بعد شنیدن این همه خبر بد شاد کردید

پرسپولیسیم تا همیشه ❤❤❤❤❤🏆🏆🏆🏆🏆

لطفا از گذاشتن پست های سوزش ناک جدا خودداری نمایید

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن

نمیدونم چی شده چون فوتبالی نیستم و نمیخوام هم بدونم

ولی تبریک امیدوارم همه خوشحال باشن

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چی شده چون فوتبالی نیستم و نمیخوام هم بدونم ولی تبریک امیدوارم همه خوشحال باشن

پرسپولیس قهرمان لیگ شده عزیزم

ممنون از ارزوی زیبات

خدایا شکرت به خاطر همه داده ها و نداده ها من مهاجرت میکنم قطعا و قطعا فقط به امید داشتن زندگی بهتر برای دخترن خدایا تو این راه کمکم کن
2728
متن اش قشنگه فقط حیف که استوری شخصیت بی قابلی  مثل جهرمیه درکل مبارک همه قرمز ها🚩❤❤

من نمیدونستم برای کی هست

دوستم گداشکه بود از روش  اسکرین گرفتم

استارتر اگر تاپیک منحرف شد لطفا قفلش کن

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
استارتر اگر تاپیک منحرف شد لطفا قفلش کن

چشم

ولی  خداروشکر که فعلا مشکلی نبوده

باید لنگی باشی تا بفهمی.... بابامسعود کیه😂😂😂

حالا زیاد نسوز اشکال نداره شماهم جام رو تو آزادی از نزدیک دیدید بعد چندین سال