2726
عنوان

رنگ ژلیش ناخن

256 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها ب نظرتون ناخنما کلاهمه را سفید کنم یا انگشت حلقه و اشاره را اکلیل نقره ای بزنم و بقیه سفید لطفا نظر بدید کدوم قشنگ تره نمیتونم تصمیم بگیرم ساده طرحدار نیس مرسی ازتون

تعداد رای : 23
نظرسنجی
سفید
4
17%
سفید و نقره ای
19
82%

عزیزم ژلیش اسم ی برند لاک هست و ب اشتباه جای لاک ژل گفته میشه

بهتره بگی لاکژل :)

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم آشنایی ندارم کلا خود دختره ام گف ژلیش مرسی ازت

ولی بنظرم شاین نزن

سفید و طوسی بزن روی طوسیا طرح مینیمال دخترونه مث قاصدک اینا بزنی خوب میشه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728
عزیزم چرا نشه اخه؟امیدوارم موقعیتش برات پیش بیاد و انجام بدی

مامانم مذهبیه و نمیزاره و هر چی میگم من اعتقادی ندارم به دعوا ختم میشه تا وقتی تو این خونه ام نمیشه 😭ولی اصلا یه جور عجیبی اینکارو دوست دارم با اینکه ۲۲ سالمه حق همچین کار کوچیکی رو ندارم

مامانم مذهبیه و نمیزاره و هر چی میگم من اعتقادی ندارم به دعوا ختم میشه تا وقتی تو این خونه ام نمیشه ...

اخی عزیزدلم انگار بعضی از مرجع تقلیدا میزارن با وضو جبیره  ولی چون خانوادت مذهبیه ممکنه قبول نکنن بازم ولی تلاشتو بکن تا راضیش کنی من ۱۸ سالمه مامانم گیر میداد ولی بالاخره راضی شد

من پاستیلی زدم خیلی خوبه

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
اخی عزیزدلم انگار بعضی از مرجع تقلیدا میزارن با وضو جبیره  ولی چون خانوادت مذهبیه ممکنه قبول نک ...

عزیزم متاسفانه یا خوشبختانه هیچ مرجع تقلیدی نگفته با وضو جبیره برو ناخن بکار یا لاک ژل بزن . گفتن میتونی وضو جبیره بگیری تا نماز بعدی که بری رفعش کنی. 

من کلا اعتقاد ندارم ولی اینجا با یکی بحث شد رفتم کاملا ته و توشو درآوردم‌

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
مامانم مذهبیه و نمیزاره و هر چی میگم من اعتقادی ندارم به دعوا ختم میشه تا وقتی تو این خونه ام نمیشه ...

عزیزم فعلا موقع پریود برو انجام بده یک هفته م یک هفته س اقلا نمیگی تا حالا نکردم .‌

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706