2726
عنوان

خانوما راسته که بلاگر با شاخای اینستا ۳۰ ۴۰ملیلون درامد

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 94 پست
متاسفانه بله

چرا متأسفانه؟! مگه شما تاحالا اون شغل رو داشتین که ببینین چه سختی هایی داره؟!

هماهنگ کردن تبلیغ وجواب دادن به سوالات های میلیون ها نفر و.....،میدونین چقدر آدمو کلافه میکنه؟!

ساقیا امشب صدایم با صدایــــــــت ساز نیـــــــست یا که من مست و خرابم یا که سازت ساز نیست💜🌌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حروم یعنی چی???

من انلاین شاپ دارم 40،50تا همکار هستیم ک همو میشناسیم خیلی از این بلاگرا فالوراشون فیکه و اصلا تبلیغاتشون بازدهی نداره ولی میان پول میلیونی میگیرن در مقابل چی؟ فالور فیک اینقد هستن همکار 5میلیون 7میلیون دادن ب ی بلاگر 800kفالوری اینجوری سرشون اومده این میشه حروم دیگ 

نه دیگ اسن اغراق واقعا یه استوری ۳۰

اغراق نیست عزیزم برو از چناشون که خیلی معروفن تو دایرکت قیمت بگیر

دوستم از یه بلاگر قیمت تبلیغ گرفت که خیلی هم معروف نیست 7 تومن گفت من اصلا نمیشناختم اون بلاگر رو

پریشاهدخت قصه ها...بنشین کنار من سادگیه دیدنی/حرف بزن ای غزل سالها شنیدنی/چای به نیمه رسید نقل لبت آب شد/حرف بزن ای غزل نغمه ی جان منی
اون بجز بچه‌اش عکسشون میزاره هنری نداره که 

اوهوم دلوین هم خیلی درآمد داره همون بچه هه که مدله واقعا برای مادرش متاسفم به بچه هزار جور رقص و ژست یادداده بعد اینقد بهش پوشک بسته که خیلی وقتا گشاد گشاد راه میره 😑😑😑

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
پولی که طرف واسه تبلیغ میده و راضیه حروم نیست عزیزم  مگه دزدی میکنن می‌تونه تبلیغ نده  ب ...

منظورم اون نیست شما از خیلی چیزا خبر نداری چ کلاهایی سر ما انلاین شاپا میزارن با فالورای فیکشون من یک ماهه دنبال پیج درست حسابی ام واسه تبلیغ

منظورم اون نیست شما از خیلی چیزا خبر نداری چ کلاهایی سر ما انلاین شاپا میزارن با فالورای فیکشون من ی ...

وقتی میخوای تبلیغ بدی باید به دور تویه پیج طرف بزنی ویو پست هاشو ببینی اسکیرین از ویو استوریش بخوای کسایی که بهش تبلیغ دادن وایسی ببینی چقدر میرن بالاتر 

تویه هر قشری آدم درست هست آدم بد هم هست 

من خودم ادمین اینستام 

این چیزا رو متوجهم

2706