2129
2106
عنوان

خانوما راسته که بلاگر با شاخای اینستا ۳۰ ۴۰ملیلون درامد

| مشاهده متن کامل بحث + 1471 بازدید | 94 پست
منظورم اون نیست شما از خیلی چیزا خبر نداری چ کلاهایی سر ما انلاین شاپا میزارن با فالورای فیکشون من ی ...

وقتی میخوای تبلیغ بدی باید به دور تویه پیج طرف بزنی ویو پست هاشو ببینی اسکیرین از ویو استوریش بخوای کسایی که بهش تبلیغ دادن وایسی ببینی چقدر میرن بالاتر 

تویه هر قشری آدم درست هست آدم بد هم هست 

من خودم ادمین اینستام 

این چیزا رو متوجهم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

اره

شعلشون میشه دلالی

بدون مالیات

با استفاده ابزاری از بچه هاشون گاها

و ترویج مصرف گرایی و اسراف و زندگی مجلل ک کاملا خلاف دین و گناهه

عملا پولشون حرامه

خدانگهدار همگی👋تو سایت بی فرهنگی کاملا تسلط پیدا کرده و اینکه اینجا کاربر فعال باشم رو دیگه در شأن خودم نمیبینم.اگر کسی طلبکاری بدهکاری چیزی داشت این ایمیلم😁aynaz38.ninisite@gmail.com

خیلی بیشتر

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
وقتی میخوای تبلیغ بدی باید به دور تویه پیج طرف بزنی ویو پست هاشو ببینی اسکیرین از ویو استوریش بخوای ...

ویو لایک و میزان بازدید استوری میشه خرید بازذید استوری رو میشه با فتوشاپ درست کرد بلاگرا خیلی زرنگن گروه حمایتی دارن برا اینک بریزن تو دایرکت اونی. ک تبلیغ داده دایرکتو شلوغ کنن فقط تنها راهش اینه بری از کسی ک تبلیغ داده بپرسی راضی بوده یا ن ینی اکثرا چک میکنم میپرسم بدرد نخورن خیلیا شون بی ادب و بی فرهنگن  بلاگر خوب کم پیداس

پول در بیار واسه پشتت دیوار بخر... هیچکس واست تکیه گاه نمیشه🖤
1718