2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 چجوری خوندی

وضو گرفتم رو به قبله تو یه اتاق تنها ۱۰۰بار خوندم دلمم خیلی شکسته بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
خوشبحالت من دوروزه دارم میخونم قصدم دارم تاحاجتمو بگیرم هرروز بخونم هنوز ک خبری نشده😔

انشاءالله حاجت میگیری،هیچ وقت ناامید نشو خدا خیلی مهربونه.به معنیش هم توجه کن عزیزم

شنیدم چله زیارت عاشورا آیت الله حق شناس اگه واقعا واجبات رو انجام بدی محرمات رو ترک کنی و گناه نکنی هم حاجت میده

من از ختم ۶۰یس هم حاجت گرفتم

نادعلی هم چند بار حاجت گرفتم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
خداکنه منم بگیرم حاضرم هرکاری بکنم فقط حاجتمو بده خدا

انشاءالله میگیری گلم

اگه تونستی ۶۰بار سوره یس رو به نیت حمزه سیدالشهدا بخون ثوابشو تقدیم کن به روح بی بی خدیجه خیلی خیلی مجربه با توجه به معنی بخون

انشاءالله میگیری گلم اگه تونستی ۶۰بار سوره یس رو به نیت حمزه سیدالشهدا بخون تقدیم کن به روح بی بی خ ...

خب الان من چله سوره یاسین دارم تا چهل روز اگه در کنارش اینم بخونم عیب نداره؟

تا چند روز باید تموم‌شه

خب الان من چله سوره یاسین دارم تا چهل روز اگه در کنارش اینم بخونم عیب نداره؟ تا چند روز باید تموم‌ش ...

نه اشکال نداره گلم تعداد روزش دست خودته من ۳روز خوندم

2706