2733
2734
عنوان

تا حالا حیون خونگی تون رو از دست دادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سگ بود تو محلمون بهش غذا میدادم دکتر میاوردم براش اونم جلو خونمون مینشست ۳ سال ...تو کوچه سوت میزدم براش هرجا بود میدویید ..زایمان کرد ۷ تا توله داشت یه روز گفتن یه خانومی اومده همشونو برده نگه داره تمام روز گریه کردم هنوز بعد چندسال فکر میکنم دوباره میبینمش یه روزی

2731

توی بچگی یه جوجه صورتی داشتم کم کم داشت بزرگ میشد ورنگ صورتیش کمرنگتر میشد خیلی دوسش داشتم بعد از ظهرها میبردمش توی کوچه آفتاب میگرفت خودم هم کنار دیوار میشستم نگاهش میکردم اونم پرش رو باز میکرد وخودش رو کش میداد یه روز برده بودمش طبق معمول توی کوچه خودم هم کنار دیوار نشسته بودم اونهم وسط کوچه توی آفتاب بالش رو باز کرده بود منم زل زده بودم بهش وذوقش رو میکردم یه دفعه یه دوچرخه سوار صاف اومد از روش رد شد و دل وروده جوجه ام اومد بیرون دنیا توی سرم خراب شد جوجم تا غروب زنده بود با روده های بیرون ریخته بعدش مرد هیچ وقت اون صحنه از ذهنم نمیره