2137
2106

یکی از همسایه هامون پیرزنی بودن یه گربه داشتن چون نوه اش رو چنگ زد گربه رو میخواستن بندازن بیرون منم دبدم و گفتم نه خیلی مهربون و دستی بود میبرمش اومدم خونه فهمیدم مامانم از گربه میترسه لعنتی گربه هم از صبح ۲و ۳ بار بد جور رفت سمت مامانم 

مامانمم گفت نمیشه نگهش داریم بندازش بیرون کلی دعوا انداخت اش بیرون فقط از صبح پیش هم بودیم ولی خیلی الان دلم گرفته

چقدر طول کشید حیون خونگی تون رو فراموش کنین

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

ارررره خیلی اون روز ناراحت بودمو عرررر زدم واسش

حتی دفنشم کردمو براش مزار درس کردم:/

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

اوهوم تدی کوچولومو🤕🤧

چقد طول کشید فراموشش کنی؟

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 
2149
ارررره خیلی اون روز ناراحت بودمو عرررر زدم واسش حتی دفنشم کردمو براش مزار درس کردم:/

همش ۸ ۱۰ سالم بود

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران مازندران😈💪🏾شلوارپلنگی😉🤌🏽🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون                                                    اینجا مجازیه ولی واقعی دوسِتدارم@royajony🙂✌🏽اسما تونلی خودمی🤤💜 در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽حوصله هیچ کاری ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
منم داشتم تو بچگی گربهو گوسفند خواهرمم گوسفند داشت جلوش سرش بریدن از اون موقع دیگه هیچوقت گوشت نخو ...

اخی چه براش سخت بود اصلا نباید جلو چشمش این اتفاق میوفتاد

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2050
تو خونه اوردیش؟؟؟؟ خب همون بیرون غذا بنداز میخوره میگرده باز میاد

از گربه های دیگه میترسه

شش هفت سالم بود ی قورباغه کشتم،بعد خاکش کردم،براش فاتحه خوندم و گریه کردم.

جوجه اردک هم داشتم،بزرگ که شد سرشو بریدن و باهاش آب گوشت کردن  

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

حتی من بچه گنجشک یاکریمم داشتم 

یاکریمه بزرگ شد مامانم انداختش بیرون بیچاره خیلی دستی بود😭😭

گنجشکمم چون پرواز یادنکرفته بود پیشی خوردش تو حیاط بود اونم فوق العاده دستی بود

ی شاهینم داشتم دزدینش😭

من پولدارترین خواهم بود💪

اره

یه سگ گریت دین داشتم 

مار نیش پیشونیش زد

چون همیشه با لاکپشتم بازی میکرد

فکر کرده بود لاکپشت هست و رفته بود طرفش

خیلی ناراحت بودم هنوزم یادش میوفتم ناراحت میشم

میدونی،دیگه هیچوقت تولد نگرفتم چون که خیلی بی معنی به نظرم اومد.فهمیدم که تو زندگی روز خاص نیست،لحظاتِ خاص هست و تو نمیتونی انتخاب کنی کِی باشه.
2087

یه سگ بود تو محلمون بهش غذا میدادم دکتر میاوردم براش اونم جلو خونمون مینشست ۳ سال ...تو کوچه سوت میزدم براش هرجا بود میدویید ..زایمان کرد ۷ تا توله داشت یه روز گفتن یه خانومی اومده همشونو برده نگه داره تمام روز گریه کردم هنوز بعد چندسال فکر میکنم دوباره میبینمش یه روزی

توی بچگی یه جوجه صورتی داشتم کم کم داشت بزرگ میشد ورنگ صورتیش کمرنگتر میشد خیلی دوسش داشتم بعد از ظهرها میبردمش توی کوچه آفتاب میگرفت خودم هم کنار دیوار میشستم نگاهش میکردم اونم پرش رو باز میکرد وخودش رو کش میداد یه روز برده بودمش طبق معمول توی کوچه خودم هم کنار دیوار نشسته بودم اونهم وسط کوچه توی آفتاب بالش رو باز کرده بود منم زل زده بودم بهش وذوقش رو میکردم یه دفعه یه دوچرخه سوار صاف اومد از روش رد شد و دل وروده جوجه ام اومد بیرون دنیا توی سرم خراب شد جوجم تا غروب زنده بود با روده های بیرون ریخته بعدش مرد هیچ وقت اون صحنه از ذهنم نمیره

1718