2726
خدانکنه    

🥰💋

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عززززیزدلم😍😍

😍💜

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2728
اع تازه دیدم😁 عشقی❤️😍

کفت😑😂

نَپَس منی😍💜

@گیسوطلا30     روزمون مباررررک❤

فدات بشم عشقم جانان من

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند

سلام عزیزم یه سوال داشتم شما توی اون تاپیکی که خانومه گفته بود عکس با فیلت ر و بدون فیلت ر میذارم بودی 

من با توجه به نظرا حس کردم عکس منو گذاشته میشه عکسش توصیف کنی گلم استرس گرفتم 

روی عکس خط خطی بود؟

چه شکلی بود  چهرشو توصیف میکنی؟

🤔چشای درشت ابرو پر یه دستش نزدیک چونش بود تاپ مشکی داشت تو عکس بعد سر شونه شم خالی بود ازاین تاپا که سر شونشون یه دایره بازه 🙃یکی دیه شم تو ماشین بود موهاشم فرفری نصفش بیرون بود

🤔چشای درشت ابرو پر یه دستش نزدیک چونش بود تاپ مشکی داشت تو عکس بعد سر شونه شم خالی بود ازاین تاپا ک ...

یا خدا😐ببین اون عکسه که تو ماشین بود خندیده بود و دندوناش معلوم بود؟یه چال خیلی کم روی گونش بود؟

2706