2737
2734
عنوان

توی پربازدیدا

279 بازدید | 24 پست

یه تاپیکی هست خوندم الان خانومه طلاق گرفته یکسره داره با شوهره سابقش چت می کنه 

خب انقد میخاایش برو زنش شو دیگه 

اه 

قفل بود تاپیکش 

اینو خاستم اینجا بهش بگم 

چرا مسخره بازی درمیاری برو دوباره زنش شو دیگه

من نشستم تَهِ گلدون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه، شما فقط فشار به اعصابت نیار😐😂

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731

کاش عوض میشد موضوعهاش.. هی میرم نگاه میکنم همون قبلیاس😅

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2738

مهرآبان؟😬

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                               💚 یا صاحب الزمان  💚                  

ریلکس  ریلکس  ریلکس تر 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

من تا اسمشو میبینمـاصلا نمیخونم تاپیکاشو

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

عزیزم روزی هزاران و میلیون ها تاپیک زده میشه . شما اگه ناراحتی میتونید تاپیکای اون خانومو نگاه نکنین 🌹💚

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالی فرجه"  به جمع  👈مشق انتظار 👉  بپیوندید . 
2706