2703
2553
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35145 بازدید | 385 پست
حیف الان تاریکه توروخدا فردا یادم بندازین عکسمو بزارم عمق فاجعه رو درک کنین 

اینستا رو پاک کن به زندگی برگرد فرزندم خخخ

اعتماد به نفس رو نابود میکنه،برو مشاوره و کلاسهای موفقیت و...

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مثلا چ‌کسایی کل قدرت دستشونه.چ‌جور‌قدرتی

کسی نمیدونه دقیق اعضاش کیا هستن کل قدرت و ثروت دنیا دستشونه البته سرچم کنی راجبش بخونی کامل درک‌ میکنی 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
اینستا رو پاک کن به زندگی برگرد فرزندم خخخ اعتماد به نفس رو نابود میکنه،برو مشاوره و کلاسهای موفقیت ...

من میگم نره تو میگی بدوش🤣

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
خوب ماهایی که هنوز درگیر خانواده هامونیم با افکارات پوسیده و قدیمیشون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چطور  زندگیم ...

قرار نیست تا صد سالگی با خانواده زندگی کنی میتونی مستقل شی

دیدی که خون ناحق پروانه شمع را چندان امان نداد که شب را سحر کند...(:      🥀☔
2714
میگم پیام منو خوندی؟من منظورم این نبود که خدایی نکرده شیطان در دلت هست ها چون فقط دعا کردم برای عاقب ...

اره خوندم .. باشه عزیزم فهمیدم منظورتو

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
واقعا؟؟؟ چجوریه بایدنوبت بگیریم یاهمینطوربریم اوکیه؟ واقعاخوبه کارشون؟

بله خوبه، نوبت بگیرین حتما  ، صبح زود تشریف ببرید معاینه شید براتون نوبت میذارن بسته به کاری که دارید توی بخشهای مختلف

قربان شما عزیزم، خیلی ازتون ممنونم

من از شما ممنونم گلم

واقعا لذت بردم❤

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
حیف الان تاریکه توروخدا فردا یادم بندازین عکسمو بزارم عمق فاجعه رو درک کنین 

بابامن دماغم بزرگه گوژ؟گوز؟کوز؟کوژ؟هم داره چشامم ریزه ی عینک میزنم ک چهارچوبش زشته خدایی چشامم ضعیفه یکیش پنج یکیش شش.البته ارثیه خانواده پدری کوریم ما.امادروغ نگم صورتمم صافه لبامم کوچیک .دندون فک بالاکناریم شکسته بایدبرم درس کنم سه تاخراب دارم بکشموپرکنم متاهلم.امادیگ مثل توناشکرنیستم.الیته میشمااماچاره چیه ب آشپزی هم علاقه مندم

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
خب صداش خوب بوده تلاش کرده موفق شده دمش گرم  من برا چی تلاش کنم ؟ی استعداد ندارم

من تلاش کردم ولی نتیجش ندیدم

۶ ساله دارم میدوم ولی دریغ از یه پیشرفت

من مبتلا به بیماری ماکولار هستم اگر دوستی به این بیماری مبتلا هستن درخواست بدن تو تلگرام گروه داریم و تجربیاتمون رو در اختیار هم میذاریم                            الیف شافاک یجا میگه؛"به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو!بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو...نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود، از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد؟!"فراموش نکن وقتی خدا میخواد یه شروع دوباره بهت بده معمولا با یه پایان شروع میشه برای همین دَر های بسته ی زندگی یه نشونه است! نشونه ی اینکه دَرهای دیگه داره برات باز میشه! به خدا اعتماد کن...🌸برای سلامتی امام‌ زمان  و تعجیل در ظهور شون صلوات 🍀🌸 
2706