2410
2553
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35147 بازدید | 385 پست
خب همون مدرک گرفتنش پول میخاد من پرسیدم قبلا  فعلا دنبال ی کار منشی چیزیم بتونم پولشو جور کنم ...

نمیتونی قرض کنی؟یا از خانواده

خدایی که ب شدت کافیست.....یه دختر آبانی با قلب صورتی💗💗💗💗💗عاشق گوبه ها🥺🐈🐱
بگردپیداکن آشپزی شیرینی پزی خیاطی گلدوزی تدریس 

من میگم هیچکدوم شماها فک میکنین الکی میگم من واقعا ب هزارتا در زدم تا الان هیچ استعدادی ندارم

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چی‌روحشو فروخته

فراماسونری ها ک کل قدرت دنیا دستشونه میرن سمت ادمای مشهوری ک استعداد بالا دارن روحشونو میخرن ینی برده اونا میشن هرکاری اونا بخان انجام میدن در برابر پول و مشهوریت زیاد نمونش بیلی ایلیش ک دوس نداش کسی بدنشو ببینه تو موزیک ویدو جدید خیلی سک..سی خودشو ب نمایش میزاره یا مایلی سایرس و کاردی بی و خیلی از ادمای مشهور دیگ

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
استان کرمان

درود بر شرف و وجدان و اخلاقت که خیلی بیشتر از شغل و رشته ات به چشم میاد😘

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2456
من میگم هیچکدوم شماها فک میکنین الکی میگم من واقعا ب هزارتا در زدم تا الان هیچ استعدادی ندارم

چندسالته؟

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
2714
فراماسونری ها ک کل قدرت دنیا دستشونه میرن سمت ادمای مشهوری ک استعداد بالا دارن روحشونو میخرن ینی برد ...

مثلا چ‌کسایی کل قدرت دستشونه.چ‌جور‌قدرتی

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
دانشگاه  دندانپزشکی جندی شاپور که معروفه ، اونم جز بهترین های کشوره، اصلا قبولیش ساده نیست ، با ...

واقعا؟؟؟

چجوریه بایدنوبت بگیریم یاهمینطوربریم اوکیه؟

واقعاخوبه کارشون؟

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
2706