2733
2739
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 35301 بازدید | 385 پست
اره قرار نیست اما نباید من یک ویژگی مثبت داشته باشم ؟ من زشت فقیر بدصدا باشه قبول حداقل نباید سلامتی ...

هرکس ویژگی های مثبتی داره غیر ممکنه یه نفر یه ویژگی مثبتی هم نداشته باشه 

بعدشم خیلیا به خاطر دیدگاهشون به جایی نمیرسن

میشه لطفا برای حاجت دلم ۲ تا صلوات بفرستی 🥺🥺🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اگ نیست منم از هرراهی شده پول درمیارم خدا هم حق نداره چیزی بگه دیگ من ک این دنیامو سوختم اون دنیا ...

عزیزم گفتنش راحته ! این دنیا فانیه ولی اون دنیا نه . برای رسیدن به خواسته هات تلاشتو بکن ولی هیچ چیزی ارزششو نداره که آدم به خاطرش هررر کاری بکنه.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
بله

سلام عزیزم❤️من بین تحصیل توی دندون و دارو موندم،میشه از دید خودتون مزایا،معایب مختصری بگین؟

استارتر،هزاران نفر هم با استعداد های بیلی آیلیش یا حتی بیش تر هستن،که هیچی نشدن،همه چیز به استعداد های ذاتی نیست،خیلی از چیز ها اکتسابی هست،هرگززز مقایسه نکن توی زندگیت،که آرامشت رو میگیره

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
2731
اره قرار نیست اما نباید من یک ویژگی مثبت داشته باشم ؟ من زشت فقیر بدصدا باشه قبول حداقل نباید سلامتی ...

گلم نزن این حرفو

ولی بخدا راس میگی

بخدا من همیشه به خوش صدایی مشهور بودم تومدرسه دبیرستان فامیل آشنا

اماچه فایده؟؟ی کلمه اسم خوانندگی بیارم سرمو میبرن 

یا اجازه کار ندارم چون شوهرم نمیخاد بااینکه حس قدرت ومستقل بودن تو وجودم موج میزنه

بقران طرف هیچ استغدادی نداره اما باشرایط وپول استعداد میسازه براخودش

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
معلومه که کار خدا بوده!!هیچ برگی بدون اذن خدا پایین نمیفته،البته -تلاش ها خودش وکارخدا- نمیشه یه جا ...

هرکس یه اعتقادی داره عزیزم

منم منظورم این بود که ایشون تلاش کرد و به اینجا رسید و ربطی به عدالت خدا نداره این موضوع

اما در کل یه نگاه به جامعه بندازیم هیچ عدالتی نمیبینیم

این نظر منه ممکنه شما موافق نباشید❤️

بله قطعا

همه ی کارا؟عصب کشی و پرکردنم؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738
دقیقا،بیشتر هالیوودی ها برای معروفیت شیطان پرست میشن یا از اونها تبعیت میکنند

شیطان پرست نمیشن اماوقتی بخان مشهوربشن بایداون کاراروانجام بدن،مثل امینم ک دیگ نمیخاس خدمت کنه اماکاری کردن بکنه.مجبورن دست خودشون نیس 

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
استان کرمان

عزیزم شما دندونپزشکی میشه به این سوال من جواب بدی 

لطفا پسرم ۷ سالشه دندون نیش دومش نصف بیشترش ریخته یه ذره ازش مونده چند روز پیش یهویی دیدم داره دندون دائمیش جونه میزنه نوکش سفید زده بیرون اولا اینکه اشکال نداره دوم اینکه راسته میگن اگه دندون های آسیاب زود دربیاد نشانه بلوغ زودرس 

همه اینا بستگی  داره که تو خوشبختیو تو چی میبینی

از نظر تو  صورت زیبا  و   صدای خوش آوازه و ثروت خوشبختی...

از نظر یکی دیگه نه اینا فقط  امتیازات اضافی  زندگیه  که بهت میده

بستگی داره خوشبختیو تو چی ببینی

بنظر من درونت زیبا باشه  خیلی بهتره...

تو از درون اون خبر داری؟!!!!

شیطان پرست نمیشن اماوقتی بخان مشهوربشن بایداون کاراروانجام بدن،مثل امینم ک دیگ نمیخاس خدمت کنه اماکا ...

خب بشن چ اهمیتی داره ببین این همه وقت خداپرست بودیم وضعمون اینه اگ قراره ب اون امکانات برسم حاضرم 

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
2706