1874
2106
عنوان

چرا باید ی دختر مثل بیلی ایلیش تو سن ۱۸ سالگی .. عدالت خدا کجاست ؟.

| مشاهده متن کامل بحث + 20606 بازدید | 385 پست
اینستا رو پاک کن به زندگی برگرد فرزندم خخخ اعتماد به نفس رو نابود میکنه،برو مشاوره و کلاسهای موفقیت ...

من میگم نره تو میگی بدوش🤣

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
خوب ماهایی که هنوز درگیر خانواده هامونیم با افکارات پوسیده و قدیمیشون ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌چطور  زندگیم ...

قرار نیست تا صد سالگی با خانواده زندگی کنی میتونی مستقل شی

دیدی که خون ناحق پروانه شمع را چندان امان نداد که شب را سحر کند...(:      🥀☔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

میگم پیام منو خوندی؟من منظورم این نبود که خدایی نکرده شیطان در دلت هست ها چون فقط دعا کردم برای عاقب ...

اره خوندم .. باشه عزیزم فهمیدم منظورتو

واقعا؟؟؟ چجوریه بایدنوبت بگیریم یاهمینطوربریم اوکیه؟ واقعاخوبه کارشون؟

بله خوبه، نوبت بگیرین حتما  ، صبح زود تشریف ببرید معاینه شید براتون نوبت میذارن بسته به کاری که دارید توی بخشهای مختلف

2124
قربان شما عزیزم، خیلی ازتون ممنونم

من از شما ممنونم گلم

واقعا لذت بردم❤

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
مثلا چ‌کسایی کل قدرت دستشونه.چ‌جور‌قدرتی

خیلی از سلبریتی ها که اکثرا خواننده های معروفن 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝
حیف الان تاریکه توروخدا فردا یادم بندازین عکسمو بزارم عمق فاجعه رو درک کنین 

بابامن دماغم بزرگه گوژ؟گوز؟کوز؟کوژ؟هم داره چشامم ریزه ی عینک میزنم ک چهارچوبش زشته خدایی چشامم ضعیفه یکیش پنج یکیش شش.البته ارثیه خانواده پدری کوریم ما.امادروغ نگم صورتمم صافه لبامم کوچیک .دندون فک بالاکناریم شکسته بایدبرم درس کنم سه تاخراب دارم بکشموپرکنم متاهلم.امادیگ مثل توناشکرنیستم.الیته میشمااماچاره چیه ب آشپزی هم علاقه مندم

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀
2050
فدای شما دیگه خجالتم ندید، 

قربونت گلم حقیقتیه که گفتم 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
بله خوبه، نوبت بگیرین حتما  ، صبح زود تشریف ببرید معاینه شید براتون نوبت میذارن بسته به کاری که ...

مرررررسی

خیلی زحمت کشیدین واقعا

مچکر

من یه عشق فرهنگیانم،امسال سال اخره که فرصت دارم لطفااگرداری امضامومیخونی دعاکن قبول بشم...🥺❤

واقعا تلاش کرده خیلی تلاش کرده

😐ولی واقعا نمیدونم یعنییییییی چییییییییییی یه نفر همسن منه همه چی داره مخ برای درس خوندن داره توی تابستون هزارتا کلاس میره

بعد من حال ندارم خودمو تکون بدمممم 😐😐

بابامن دماغم بزرگه گوژ؟گوز؟کوز؟کوژ؟هم داره چشامم ریزه ی عینک میزنم ک چهارچوبش زشته خدایی چشامم ضعیفه ...

چون تو جای من نیستی من کلکسیون مشکلاتم 

پوستم ک پره جوش و کک مک

ابروهای غیرقرینه نازک و بدحالت 

چشمای ریز و بی روح 

دماغ گنده 

لبای نازک و بی رنگ و رو

موهای داغون و وز .. دندونام خرابه با اینکه کلی مراقبشونم .. تخمدانام کلا غیرفعاله ن پریود میشم ن حامله 

ی عالم موی زایدو ... لرزش دست و 

چ فرقی داره

سلنا گومزم اضافه کن

بتکان قلبت را،بتکان تمام غم واندوه وغصه را،بتکان تمام روزهای سخت سردرگمی را،آسوده ساز قلبت را،فراموشی را بخاطر بسپار،تنها یک بار میتوانی زندگی کنی،جوانه بزن ،همانندگیاهی که پژمرده میشودو جان میگیرد...گاهی دلمان کمی خیال راحت،گوشه ای دنج وصدای باران میخواهد..._ یک روزهایی هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند ،بلاخره از راه میرسند
2051