2137
2106

هم اینقد معروف باشه هم اینقد خوشگل باشه هم پولدار باشه

چرا خدا برا یکی درست میکنه تو سن ۱۸ سالگی همه چی تموم باشه   برا بقیع نه .. عدالت خدا کجاست ؟  چرا حداقل ی ویژگی خوب نداده ب من ؟ن صدام خوبه ن استعدادی دارم ن خوشگلم ن پول دارم ن سالمم ... باید الان بخاطر دندون درد برم ی دندونم رو بکشم دندونی ک سالمه فقط درد داره .. خب عدالت خدا کجاست ؟

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم

عدالتی وجود نداره

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124
2050

عزیزم توباید ی حرکتی کنی ک خداکمکت کنه دیگه نه؟ بعدشم زیبایی هس توخودت نمیبینیش. 

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕

الان بیلی آیلیش خوش صداس؟اون درخدمت ماسون هاس ب شیطان خدمت بکن من توروازهمه چیزبینیازمیکنم

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀

آی گفتی منم دوتا دندونام سالمن ولی درد خفیفی داره باید بکشمشون اخرش

یادم میاد بغضم میگیره

برا استخدام شدنم در سال ۱۴۰۰ صلوات بفرستید مهربونا....کلی نذر و نیاز کردم....    اگه امسال استخدام شدم تمام کتابامو وسط نی نی سایت آتیش میزنم...به همه ثابت میکنم که من کم نمیارم و قوی هستم. همه بدونن با کی طرف هستن🤗😊 من یه مادر شجاع و یه زن قوی هستم.... اما همه چیز رو باید با سختی بدست بیارم....هیچوقت چیزی رو براحتی بدست نیاوردم برعکس خیلیا....پدرشوهرم ازم متنفره اما منم دیگه تلاش نمیکنم راضی نگهش دارم.....من بدنیا نیومدم دیگران رو راضی کنم😀من بدنیا اومدم که مواظب خودم باشم. .....پسرمم خیلی دوست دارم...خدایا خوشبختش کن....شادش کن....خدایا کمکش کن عاقبت بخیر بشه...به آرزوهاش برسه....آدم مفیدی باشه اول برا خودش و بعد اطرافیانش...دعا کنید صاحبخونه بشم اون بالا نگفتم چون ۸ ساله ازدواج کردم ولی خونه نخریدیم...خیلی خجالت میکشم و خیلی ناراحت میشم بعد ۸ سال خونه نخریدیم...همیشه مستاجریم و خانه به دوش😌😌 بازم خدارو شاکرم😚
2129