2703
2553
عنوان

خدا نصیب هیچکس همچین خواهری نکنه

6869 بازدید | 176 پست

بچه ها میدونم  دوباره دارم این تاپیک میزنم   ولی خیلی دلم پره  لطفا بخونید راهنمایمم کنید 🥺 تایپ کردم از قبل تند تند می زارم 

از اول بگم که بدونید  
من مجردم و ۱۷ سالمه آبجی من یه شهر دیگه زندگی میکنه  سال ۹۸ حامله شد  و از دوماه بعد بارداری کلا اومد خونه بابام بچه هاش (دو قلو ان )شهر خودمون به دنیا اومدن و تا سه ماهگی  بچه ها خونه ما بود بعد ۳ ماهگی یکی از بچه هارو برد شهر خودشون یکی رو مامانم اینجا نگه میداشت تا ۶ ماهگی بعد ۶ ماهگی هردوتارو برد خونه خودش  ولی این وسط  هم ما میرفتیم کمک شهرش هم اون میومد  تا ۹ ماهگی از ۹ ماهگی  کاملا تا الان که ۱۱ ماهشونه دو هفته ما رفتیم کمک دو هفته اون اومده اینجا

یه عمره رو صورت من خنده قاچاقع

اوایل که به دنیا اومدن بچه ها  من کلاس آنلاین داشتم  ولی همیشه کمکش میکردم ولی خب تموم کارای بچه هارو مامانم میکرد مثلا من هفته ای ۲ یا ۳ شب تا صبح بالا سر بچه ها بیدار بودم و صبح که کلاس آنلاین داشتم مامانم بیدار میکردم  خودم کلاس میرفتم بعد ظهر میخوابیدم دوباره شب که بیدار میشدم  کمک میکردم

حاجت دارها؟؟؟

دل پر ها؟؟؟

بیاید بخونیم برا هم تا حاجت روا بسیم👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6953357/بیاید-صلوات-بفرستیمحاجت-روا-خدایا-گناهکاریم-ولی-بازم-بنده-خودتیم-و-همیشه-باز-برم?postId=201101704

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی  مامانم میرفت کمک شهر دیگه من تنها با داداش و بابام بودم و با  وجود درس و کلاس آنلاین تموم کارای زندگی با من بود  و خیلییییی اذیت  میشدم هر چی هم داداشم و بابام میگفتن بیا میگفت بچمه گناه داره اذیت میشه

2720

اخه دو قلو زاییده چون استراحت نداره  خیلی ضعیف شده

این مدت  گذشت  تا این سری که اومد شهر ما  و همیشه خوابه مامانم صبح تا شب بالا سر بچه هاست روز هم تموم کارهای بچه هارو مامانم انجام میده

امروز از صبح گفتم من میخوام  درس بخونم مامانم گفت باشه برو بخون ابجیم ساعت ۱ از خواب بیدار شده که نه بریم بیرون  گفتم نه من‌میخوام درس بخونم‌‌ گفت تو که این مدت نخوندی اینم روش

خلاصه که گفت بیا وسایلارو آماده کن گفتم این تایم درس می خونم مامانم   گفت باشه برو عیبی نداره ولی اون شروع کرد تیکه انداختن که از کجا میدونی مامان از زیر کار در نمیره و میخواد بره درس بخونه   منم گفتم اگه تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی  ولی سلیطه بازی در آورد به خاطر حرفش زور بود گفت من ۸ سال بزرگترم  اینجوری نباید حرف بزنی مامانم  همیشه پشتشه ولی دید که تقصیر من نیست گفت کوتاه بیاین هردوتون

2714

آماده شدیم رفتیم بیرون وقتی اومدیم مرتب کردم خونرو بعد گفت یکی از بچه هارو  ۱۰ دقیقه بگیر من برم تو  حیات  گرفتم ۲۰ دقیقه باهاش بازی میکردم ولی بچه هی میخواست بده تو حیات من نمیزاشتم  که گریش در اومد درو باز کردم بچه فقط پوشک داشت شلوار نداشت رفت رو سرامیکا ابجیم شروع کرد  جیغ داد که تو تنبلی بچرو نمی تونی نگه داری نمیبینی پاهاش لخته   ولش میکنی بیاد بیرون

مامانمم تایید میکرد  که اره تقصیر از منه هیچی نگفتم بچه هارو گرفت رفت ته حیات فرش پهن کرد با مامانم شروع کرد پشت سرم حرف زدن عصبی شدم رفتم گفتم بچه تو وظیفه من نیست

خودش چیکار میکنه پس؟؟؟

اندازه یه بچه هم بچه داری نکرده اینطور که پیداست

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706