2137
2106
برای منم دعا کنید یه معجزه بشه حالم خوب بشه🙏🏽💚

الهییی آمین

به حق آقا موسی بن جعفر حاجتروایی شما و همگی😍👌🏻🕊

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان بحق حضرت زینب سلام الله علیها و خشنودی قلب نازنینشون و برا مادرشون  حضرت نرجس خاتون عزیزم صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺    کاربری مشترک بین ۵ دوست                                       نازنین مرسی رامون دادی                                                  
🌹 پیامبر اکرم (ص) فرمودند: 🦋سه نفر هستند که هنگام دیدار با خدا از هر دری که بخواهند وارد می‌شوند ...

به به😍👌🏻🕊

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان بحق حضرت زینب سلام الله علیها و خشنودی قلب نازنینشون و برا مادرشون  حضرت نرجس خاتون عزیزم صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺    کاربری مشترک بین ۵ دوست                                       نازنین مرسی رامون دادی                                                  

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

تورو خدا واسه کنکوریا دعا کنین ما خیلی گناه داریم😓مخصوصا شماها که باردارین خدا محاله ک دعای شمارو مستجاب نکنه 😭

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇
2124
امام سجاد ع :  دعاى مومن از  سه حال خارج نیست: یا برایش ذخیره مى‌ گردد. یا در دنیا بر ...

😍😍😍👌🏻👌🏻👌🏻🕊🕊🕊

الهی به امید تو

التماس دعا حاجت همگی روا

لطفا برا خواسته های تو دلم و ذهنم دعاکنین ممنونم 

متاسفانه هیچ حدیثی یادم نمیاد 

برا تک تکتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم...کتاب برای فروش دارم کاملا نو هستن(منابع آزمون وکالت)خواستین در خدمتم.
به به😍👌🏻🕊

☺️❤️

🥰🌺لطفا بدون موضع گیری این امضا رو بخونین⬅️ حجاب🧕 از سر بانوی ایرانی کم شد اما به جای آن😟:..... 1_امار خیانت بالا رفت 😔2_امار طلاق بالا رفت 3_امار تجاوزات، بالا رفت😪4_توقع جامعه و مردان، از ظاهر زن، بالا رفت💅🙌5_ نگاه‌های جنسی و ابزاری به زن، بالا رفت👀😪6_تمایل به تغییر ظاهر(عمل های زیبایی و... ) بالا رفت🤦‍♀️ 7_افسردگی و بیماری های روحی بخاطر عدم رضایت از ظاهر، در زنان بالا رفت😞 8_بی احترامی به زن(متلک انداختن،اذیت و آزار خیابونی و..) و.... بالا رفت 😔💔9_رقابت برای جلب توجه در زنان بالا رفت(عده ای از خانم ها منظورمه نه همه🥰) 10_میزان دغدغه و نگرانی خانما در رابطه با ظاهرشون بالا رفت🤒11_آستانه تحریک پذیری مردان بالا رفت(همین موجب شده زن ها هر روز تلاش کنن جاذبه خودشون رو بالا ببرن😪) و بسیاری مشکلات دیگه. .... (قطعا عوامل دیگه ای هم بجز کم حجابی تو بروز این مشکلات دخیل بوده) توصیه به اقایان👈پیامبر  اعظم (ص) میفرماید😊؛ نگاه به نامحرم، تیر زهرآلودی از تیرهای شیطان است و هرکس آن را بخاطر ترس از خدا ترک کند🥰خداوند چنان ایمانی به او عطا کند که شیرینی اش را در دلش حس کند(بحار الانوار)
امام مهدی(عج) می فرمایند: خدا را به حرمت عمه ام زینب قسم دهید فرج مرا نزدیک گرداند♥️🌸 اللهم عجل ول ...

اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب سلام الله علیها و فرجنا به🕊

2050
😍😍😍😍 الهی ظهور آقامون رو برسون به حق عمه جانشون حضرت زینب سلام الله علیها خدایا ما رو از منتظر ...

الهی  امین یا رب العالمین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم

تاپیک جوشن کبیر•••• چهارتا ذکر قرآنی آرامش بخش که توی‌ زندگیت معجزه ها میکنه :حسبنا الله و نعم الوکیل (برای  وقتایی  که ترس  و اضطراب  داری)••••لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین(وقتی خیلی ناراحتی و دلت گرفته)•••••افوض امری الی الله ان الله بصیربالعباد(برا وقتایی که میخوای خدا مکر و حیله دیگران رو در حق تو خنثی کنه)••••ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله (برا وقتایی که طالب زیبایی در دنیا هستی)
گر هزار بار توبه شکستی بازا التماس دعا  تو رو خدا داخله این شبه عزیزم برای منم دعا کنید که ...

حاجتروا باشی گلم

❤️امام حسن علیه السلام:

🍃أنَا الضَّامِنُ لِمَنْ لَمْ یَهْجُسْ فِی قَلْبِهِ إِلَّا الرِّضَا أَنْ یَدْعُوَ اللَّهَ فَیُسْتَجَابَ لَهُ🍃

🌺کسی که در دلش هوایی جز خشنودی خدا خطور نکند من ضمانت می کنم که خداوند دعایش را مستجاب کند.🌷

این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست🖤                            این چه شمعی است که جان ها همه پروانه اوست🖤               السلام علیک یا اباعبدالله الحسین🖤                                       حسین(ع) آرام جانم🖤حسین(ع) روح و روانم🖤                  امام حسین (ع) زمانی که در دوراهی ذلت و شهادت قرار گرفت فرمود:من مرگ را جز سعادت و زندگی با ظالمان را جز ننگ و خواری نمیبینم🖤👌                                                             خـבایا تنها نگذار בلے را ڪ هیچکس اورا نمیـ؋ـهمـב 🖤                      خدایا عاشقتم❤           اللهم عجل لولیک الفرج❣                                                                             
با دشمنِ دوستت دوست مشو که [با این کار] با دوستت دشمنی میکنی.  امام علی(ع) دعا کنید یه مریض ج ...

حاجتروا باشی گلم

اللهم اشف کل مریض

کسی که تو جهنم خدا رو به محمد و ال محمدش قسم بده خدا به جبرئیل دستور میده به برکت این قسم اون بنده رو از جهنم بیرون بیاره

این حرف خود خداست☹️

ببین؛هیچ کس قرار نیس از نبودت بمیره؛شاید یه ساعت دیرتر بخوابه.؟!./.هی تو!از اینکه امروز مورد توجه هستی خوشحال نباش؛تیتر اول روزنامه امروز کاغذ باطله فرداست./.وقتی بچه بودیم همیشه میگفتن از هیچکی نترس جز خدا.!الان فهمیدم چقدر حرفشون اشتباه بوده باید از همه ترسید جز خدا❤🖇
امام حسين (ع) فرمود: «باگذشت‏ ترين مردم كسى است كه با وجود قدرت، گذشت كند

😍😍😍👌🏻

1718