1874
2106

سلام

یه کار جدید میخوایم انجام بدیم. ان شاء الله همگی دست پر برگردیم

هممون میدونیم، اماما اومدن تا ما رو هدایت کنن

و میدونیم آقامون امام موسی بن جعفر باب الحوائج هستن

خب حالا هر کی هر حاجتی داره مدنظر بگیره، برا خشنودی قلب امام موسی هم یه حدیث از هر امامی که تونستین اینجا بنویسین و بگین از کدوم امام بود

اینجوری به اماممون نشون دادیم، تو راهشون رفتیم برای هدایت هم دیگه، در عوضش ایشون پیش خدا ضمانت کنن و ما حاجتروا شیم

تو حاجاتتون سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمانمون رو هم در نظر بگیرین

اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب سلام الله علیها و فرجنا به

امام موسی کاظم علیه السلام: 

هر که میخواهد قوی ترین مردم باشد به خدا توکل نماید

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان بحق حضرت زینب سلام الله علیها و خشنودی قلب نازنینشون و برا مادرشون  حضرت نرجس خاتون عزیزم صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺    کاربری مشترک بین ۵ دوست                                       نازنین مرسی رامون دادی                                                  

امام علی علیه السلام:

از خدا بترس هر چند اندک

و میان خود و خدا پرده ای قرار ده هر چند نازک

🌺لطفا برا سلامتی و ظهور نزدیکتر امام زمان بحق حضرت زینب سلام الله علیها و خشنودی قلب نازنینشون و برا مادرشون  حضرت نرجس خاتون عزیزم صلوات بفرستین🌺من ی دوستدار امام هستم.لطفا اگه کار اشتباهی میکنم، دینمون رو قضاوت نکنین. اشتباه از منه🌺    کاربری مشترک بین ۵ دوست                                       نازنین مرسی رامون دادی                                                  

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..

میلاد امام موسی کاظم رو محضر آقا امام زمان و شما تبریک میگم😍

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

امام صادق علیه السلام:

شخصی را میبینی که در لام یا واو خطا نمیکند و سخنوری زبر دست است اما دلش از شب تار هم سیاه تر است

و شخص دیگری را میبینی که نمیتواند حرف دلش را به زبان بیاورد، لیکن دلش مانند چراغ میدرخشد

امام حسين (ع) فرمود: «هركس حق معبوديت خدا را به‏جا آورد، خداوند بيش از حدّ انتظار و كفايتش به او عطا ...

😍😍😍👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

امام علی:با دوستت آرام بیا، چه بسا که روزی دشمنت شود و با دشمنت آرام بیا، چه بسا که روزی دوستت شود.

خدایا همه مریضا رو شفا بده...خدایا رتبه کنکورم رو همونی بده ک میدونی

2050

🌹 پیامبر اکرم (ص) فرمودند:

🦋سه نفر هستند که هنگام دیدار با خدا از هر دری که بخواهند وارد می‌شوند: 

✨۱. کسی که خوش اخلاق باشد.
✨۲. کسی که هم در خلوت هم در حضور مردم از خدا بترسد.
✨۳. کسی که جر و بحث را رها کند، حتی اگر حق با او باشد.

📚 اصول کافی

💠 🎯

🥰🌺لطفا بدون موضع گیری این امضا رو بخونین⬅️ حجاب🧕 از سر بانوی ایرانی کم شد اما به جای آن😟:..... 1_امار خیانت بالا رفت 😔2_امار طلاق بالا رفت 3_امار تجاوزات، بالا رفت😪4_توقع جامعه و مردان، از ظاهر زن، بالا رفت💅🙌5_ نگاه‌های جنسی و ابزاری به زن، بالا رفت👀😪6_تمایل به تغییر ظاهر(عمل های زیبایی و... ) بالا رفت🤦‍♀️ 7_افسردگی و بیماری های روحی بخاطر عدم رضایت از ظاهر، در زنان بالا رفت😞 8_بی احترامی به زن(متلک انداختن،اذیت و آزار خیابونی و..) و.... بالا رفت 😔💔9_رقابت برای جلب توجه در زنان بالا رفت(عده ای از خانم ها منظورمه نه همه🥰) 10_میزان دغدغه و نگرانی خانما در رابطه با ظاهرشون بالا رفت🤒11_آستانه تحریک پذیری مردان بالا رفت(همین موجب شده زن ها هر روز تلاش کنن جاذبه خودشون رو بالا ببرن😪) و بسیاری مشکلات دیگه. .... (قطعا عوامل دیگه ای هم بجز کم حجابی تو بروز این مشکلات دخیل بوده) توصیه به اقایان👈پیامبر  اعظم (ص) میفرماید😊؛ نگاه به نامحرم، تیر زهرآلودی از تیرهای شیطان است و هرکس آن را بخاطر ترس از خدا ترک کند🥰خداوند چنان ایمانی به او عطا کند که شیرینی اش را در دلش حس کند(بحار الانوار)

امام سجاد ع : دعاى مومن از سه حال خارج نیست:

یا برایش ذخیره مى‌ گردد.

یا در دنیا برآورده مى‌ شود.

یا بلایى را که مى‌ خواهد به او برسد، دفع مى ‌شود.

التماس دعا برای دخترم یه صلوات می‌فرستید اجرتون با خدا 

ممنون میشم برای سلامتی و شفای دخترم یه حمد بخونید امیدوارم لبتون همیشه خندون باشه ⁦❤️⁩🙏

امام مهدی(عج) می فرمایند: خدا را به حرمت عمه ام زینب قسم دهید فرج مرا نزدیک گرداند♥️🌸

اللهم عجل ولیک والفرج والعافیه والنصر به حرمت سیدتی و مولاتی زینب کبری(س) امین یا رب العالمین اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل وفرجهم

امام علی:با دوستت آرام بیا، چه بسا که روزی دشمنت شود و با دشمنت آرام بیا، چه بسا که روزی دوستت شود. ...

😍🕊👌🏻

با دشمنِ دوستت دوست مشو که [با این کار] با دوستت دشمنی میکنی.

امام علی(ع)

دعا کنید یه مریض جوون داریم خدا شفاش بده بیمارستانه.ممنون.

با انرژی مثبت و افکار مثبتم به همه خواسته هام میرسم مطمئنم در آینده ای نه چندان دور.بهترین فرزند رو دارم بهترین شوهر رو دارم بهترین زندگی رو دارم.به داشته هاتون افتخار کنید.من بهترینم خدایم خواسته که بهترین باشم سپاسگذارم خدای مهربونم و متشکرم که منو به تمام خواسته هایم رساندی......
امام مهدی(عج) می فرمایند: برای فرج من بسیار دعا کنید همانا فرج و گشایش شماست♥️🌸

😍😍😍😍

الهی ظهور آقامون رو برسون به حق عمه جانشون حضرت زینب سلام الله علیها

خدایا ما رو از منتظران واقعی و مدافعان حضرت و از شهدای در رکابشون و در راهشون قرار بده

الهی آمین

2051