2137
2106

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

به زودی در سراسر ایران😂😂😂😂

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
2124

عالي😂😂😂😂😂

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙏🏻🌹 

دلم ذرت مکزیکی خاس. 🤤

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕
2050
از رگ گردن نزدیکتره🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
منم😢

😂دوتا بگیر ب حساب تو بخوریم😋

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕
فعلا دارم نون سنگک میخورم میخای؟😐😐😐

ن مال خودت😐

من ی بار یه ی کدشارژایرانسل ۲تومنی برام اومدشماره رونمیشناختم منم خوشحال کدوواردکردم وشارژواستفاده کردم برای چندسال پیشه اوموقع ۲تومن بدک نبود .ی نیم ساعت طول کشیدیه پسره زنگ زدبه گوشیم گفت ۲تومن شارژاشتباهی فرستادم برات .گفتم استفاده ش کردم ایقدعصبانی شدگفت تا ۵دقیقه دیگه اگه شارژوبرام نفرستی شمارتو توکل ایران پخش میکنم😂😂😂جدی هم میگفت منه بدبختم اوموقع مجردبودم ازترس فورا رفتم مغازه خریدم براش فرستادم تاولم کرد اسکول گداصفت نکبت

کاربری ۳ساله م بخاطربرق کوفتی تعلیق شد .مرسی آزادی بیان
2051