2726
عنوان

میشه بیاید واجب

124 بازدید | 8 پست

همسرم به احتمال زیاد کرونا گرفته بعد الان به نظرتون منم مبتلا شدم چون ما حتی دیشب با عرض معذرت رابطه هم داشتیم به نظرتون برم خونه مامانم یا بمونم خونه خودم پیش شوهرم بمونم یه وقت نگرفته باشم بدتر بگیرم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حاجت دارها؟؟؟

دل پر ها؟؟؟

بیاید بخونیم برا هم تا حاجت روا بسیم👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6953357/بیاید-صلوات-بفرستیمحاجت-روا-خدایا-گناهکاریم-ولی-بازم-بنده-خودتیم-و-همیشه-باز-برم?postId=201101704

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
بمون خونه خودت ، بعدا ظروف و وسایل همسرتو کلا جداکن جای خوابم جدا 

باشه مرسی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بمون خونه خودت هم بقیه رو مریض نکنی عزیزم هم از شوهرت مراقبت کنی هردوتون تو خونه ماسک بزنید دستکش استفاده کنید اتاقتون جدا کنید همه جا هم هی صدعفونی کن، غذاهای مقوی بخورید و مایعات زیاد، خورد و خواراکتون هم آنلاین سفارش بده از اسنپ مارکتی اسنپ فودی چیزی براتون بیارن اصلا بیرون نرید، تو همون اسنپ هم اسنپ داکتر انلاین ویزیت شید دکتر براتون ازمایش بنویسه بیان خونتون انجام بدن برن و دارو اینا بنویسه از داروخانه اسنپ براتون بفرسته

این بود تجربیات من🤗

بمون خونه خودت هم بقیه رو مریض نکنی عزیزم هم از شوهرت مراقبت کنی هردوتون تو خونه ماسک بزنید دستکش اس ...

مرسی عزیزم بیشتر چه مایعات و غذایی بدم بخوره که زودتر خوب بشه