2703
2553
عنوان

وای بچم دیوونه ام کرده 😵چقد بچه داری سخته خدا 😵😵

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 39 پست

من دیگ انقدر خسته و درمونده ام کسی ام نیست کمکم کنه 

دور از جون مثل سگ پاچه میگیرم 

با زبونم شوهرمو نیش میزنم بی دلیل همشم از بچه داریه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
وقتی اینجوری بی دلیل کلافه هست ببرش بالکن حیاط یا بالا پشت بوم یا کم باد به کله اش بخوره اروم میشه د ...

اخه بیرون سرد بود بارون میبارید بادم بود 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پول میخان خو 😂 

کاش نمیخواستن 😂اخ اخ راحت نیشدیم

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
2720

بزارش تو گهواره...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
من دیگ انقدر خسته و درمونده ام کسی ام نیست کمکم کنه  دور از جون مثل سگ پاچه میگیرم  با ز ...

من نه خداروشکر خیلی سعی میکنم رابطم با شوهرمو حفظ کنم نکه طفلک کلا سرکاره و پشت فرمون و کارشم سخته دلم نمیاد که میاد خونه ناراحتش بکنم بخدا با یه وضعی ب کارام میرسما اما ده دقیقه اخر بدو بدو ارایش میکنم ک ی وخت نگرخه😂😂😂😂😂😂😂

بزارش تو گهواره...

اوووف اونجوری ک اصلا 

من نه خداروشکر خیلی سعی میکنم رابطم با شوهرمو حفظ کنم نکه طفلک کلا سرکاره و پشت فرمون و کارشم سخته د ...

شوهر من بریز و بپاشش بیشتر از بچه ده ماهمه انقدر بحث و دعوا داریم ...دیگ متنفر شدم ازش اصلا هیچ درکی نداره 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2714
اوووف اونجوری ک اصلا 

صدای سشوار از گوگل پلی کن...براش بزار اروم میشه..یا جاروبرقی یا هود...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
پسر من ک چهار سالشه امروز رسما دهنمو صاف کرد از بس نق و غر زد 

خدایااااا تا کی ادامه داره اخه 😵😂

شوهر من بریز و بپاشش بیشتر از بچه ده ماهمه انقدر بحث و دعوا داریم ...دیگ متنفر شدم ازش اصلا هیچ درکی ...

ای بابا گرفتاری پشت گرفتاری عزیززززم درکت میکنم ایشالله هنه چی خوب میشه

صدای سشوار از گوگل پلی کن...براش بزار اروم میشه..یا جاروبرقی یا هود...

اخه تو اینجور مواقع میگه فقط بچرخون بد تپله ماشالله دستم درد میگیره

شاید تشنشه آب بده بهش

هنوز 4ماهه نشده زود نیس

2706