1874
2106

از غروب تا الان یه ریز غر زد نه درست گریه کرد بفهمم چشه نه اروم شد سه ماه و بیس روزشه همیشه غروبا یکی دوساعت میخوابید ده شبم میخوابه تا صبح 6_7اما الان از 6غروب تا الان گریه میکرد ده دقیقه اروم بغلش میکردم اروم میشد میگفت فقط بغلم کن بچرخون خسته شدمااااا 😖😖😖😖شوهرممم ماشین سنگین داریم بار برده نبود کمکم کنه😖خلاصه الان یه ده دقیقس خوابیده خداکنه بخوابه دیگ البت اگ همسایه هامون کم جیغ و داد بزنن سر برد پرسپولیس😖شامم نخوردم

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

خدا قوت

🧲🧲🧲🧲موسس تاپیک جذب ثروت🧲🧲🧲🧲🧲https://www.ninisite.com/discussion/topic/6931139/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%81%d8%b1%d8%a7%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%ab%d8%b1%d9%88%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%88%d9%88%d9%88-%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7%d8%a7-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%b9?page=1

نه گوشش بود نه شکمش فقط بغل میخواس چشاشو میمالید قرمزم شده بود داشت از بی خوابی طلف میشد ولی ننیمیخوابید😵😵😵

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
میفهمم چی میگی 😩😩 منم یکیشو دارم. فقط میخاد یه بیکار بشینه پیشش

وای دقیقا یکیو ادم استخدام کنه فقط با اینا بازی کنن😂😂

2050
شاید بچه مسکلی داشته باسه خدا نکرده الکی نیس بهست نیرارن زیر پا مادر

نه چون پیگ دردهاشو میشناسم بهونه میکرد 

عزیزمم،خدا خیرت بده،خسته نباشی ان شاءالله که دیگه اذیت نمیکنه♥

سلامت باشی ایشالله

من دیگ انقدر خسته و درمونده ام کسی ام نیست کمکم کنه 

دور از جون مثل سگ پاچه میگیرم 

با زبونم شوهرمو نیش میزنم بی دلیل همشم از بچه داریه

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم...
وقتی اینجوری بی دلیل کلافه هست ببرش بالکن حیاط یا بالا پشت بوم یا کم باد به کله اش بخوره اروم میشه د ...

اخه بیرون سرد بود بارون میبارید بادم بود 

پول میخان خو 😂 

کاش نمیخواستن 😂اخ اخ راحت نیشدیم

بزارش تو گهواره...

من بالاخره خوب خوب میشم.من دیگه سرطان ندارم.مطمینم امام رضا شفام داده..پس بقیه دردهامم خوب میشه ..با فرستادن ی صلوات شما بزرگواران...😔لطفا در مورد بیماریم سوال نپرسید،اعصاب ندارم..محتاج دعای خیر همه شما دوستان هستم..دعا کنید همه بیماریهام و دردام خوب شن..بچه کوچیک ی ساله دارم..نیازمند دعای خیر شما هستم..
2129