2410
2553
عنوان

همه داداش دارن ماهم داداش داریم🤦‍♀️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 120459 بازدید | 702 پست
برید کنار زخمی نشین.....

ببین این شماره کاملا پاک نشده من کاملا میتونم بخونم

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
من از داداشم متنفرم حتی بمیره هم ناراحت نمیشم چندماهه که ندیدمش و تازه آرامش پیدا کردم کاش برای هم ...

همیشه یکی تو خانواده هست که از راه بدر میشه

تو خانواده ما اون شخص منم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خودتون اون امپول رو خریدین اوردین یا بیمارستان خودش زد؟ مامان منم پنج روزه بستری     ...

نه امپول کم یابی هم بود از تهران خریدیم بردیم براش دونه ای دو تومنه

انشالله خوب میشه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️
من داداشم و خیلی دوست دارم ولی دوست داشتم یه دونه خواهر هم داشته باشم

من دوسش دارم ولی کلا چون باهم فرق داریم اذیت میشم..بلد نیست علاقشو نشون بده

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2714
ای جانم پس همشهریم هستیم😍👍🏻 من‌توی همه تاپیکا میرم بلد باشم جواب میدم نباشم رد میشم میرم ولی چه ...

بله عزیزم🥰🥰

اره اینجا من واقعا انسان خوب و سالم دیدم برخلاف تصورم از مجازی

یکیشم شما😍😍🙂

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره
😂😂😎😎😎 ارنم کجاست؟؟🥺🥺🥺

اسم خودم تو تل ارن جیگاره

پاشو بریم جیگر  

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
موقعی که اومد دستشو بزاره ببین نفس میکشی یا نه یهو گازش بگیر😅🥴

😂😂😂 از عمد سخت نفس میکشم نگران بشه😎

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706