2410
2553
عنوان

همه داداش دارن ماهم داداش داریم🤦‍♀️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 120459 بازدید | 702 پست
من همیشه از پروفت و اسمت احساس خوبی میگیرم،فک کنم خانم معلم باش؟

ای جانم عشقی شما

نه والا یک دختر مجرد ۲۶ ساله بیکار هستم😅

معلمیو دوست دارم ولی ربطی به درسم نداره ولی واسه نصف بچه های فامیل معلم بودم همیشه ۱هفته قبل از امتحاناشون میان خونمون میگن مارو بکن مخ مثلا ریاضی یا زبان🤕😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دادش خودم خوبه فداش بشم مشکوک به کرونام خودش پرستاره گفته میام پیشتون ازت مواظبت میکنم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2720
اوخوودااا😍 ایشالله همه چی اوکیه دتر من من بهت ایمان دارم😁💜

ی 6 بدین ب من دیگ هیچی نمیخام    

تو نفسییی  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2714
چه واسه خودتونم در نوشابه باز میکنید😂😂😂

😂😂😂😂اگه باز نکنیم کی باز کنه💔😂

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
ولی من داداش نمیخواستم🙃

من داداشم و خیلی دوست دارم

ولی دوست داشتم یه دونه خواهر هم داشته باشم

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
آخی🥺🥺🥺چ قشنگ

قشنگ که نیست ولی برام جالبه سر من میترسه.

داداشم بلد نیست ابراز علاقه کنه تو دعوا هم حرف میپرونه 😂😂 منم خیلی احساساتی ام کلا ابمون اکثرا تو ی جوب نیست

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
2706