2726
عنوان

همه داداش دارن ماهم داداش داریم🤦‍♀️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 120500 بازدید | 702 پست
منم هیچی عشقم بیکارم منتظر نتایج ازمونمم بیاد 2 3 روز دیگ میاد هعییی بلاتکلیف استرسی شدم

اوخوودااا😍 ایشالله همه چی اوکیه دتر من

من بهت ایمان دارم😁💜

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂 من داداشتو دیدم. داداش منم دعوامون که میشه صبح قبل رفتن چک میکنه من نفس میکشم یا نه چون ق ...

عزیزم😍😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2728

جیــــــــــــــــــغ

ارن بیا ببین میکاسا رو یافتم  

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

پس چرا من با داداش بزرگم انقد لجم😶

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
آفرین هم شهری😃😃😍 من بیشتر تو تاپیکای روانشناسی و رفتار میرم چون معمولا میگن قلق آدما رو بلدی ول ...

ای جانم پس همشهریم هستیم😍👍🏻

من‌توی همه تاپیکا میرم بلد باشم جواب میدم نباشم رد میشم میرم

ولی چه خوبه آدم روانشناس باشه

من اینجا خیلی تجربه کسب کردم

پیامای خاص رو همیشه کپی میکنم و توی سیو مسیجام ذخیره میکنم.

کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره دیگه😅💔

2706