1874
2106
عنوان

همه داداش دارن ماهم داداش داریم🤦‍♀️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 103429 بازدید | 703 پست
اوخوودااا😍 ایشالله همه چی اوکیه دتر من من بهت ایمان دارم😁💜

ی 6 بدین ب من دیگ هیچی نمیخام    

تو نفسییی  

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

چه واسه خودتونم در نوشابه باز میکنید😂😂😂

😂😂😂😂اگه باز نکنیم کی باز کنه💔😂

به سه چیز تکیه نکن:                              غرور،دروغ،عشق                                         آدم با دروغ  میتازد،                                با غرور  میبازد،                                        با عشق  میمیرد.                                      دکتر علی شریعتی          
2124
ولی من داداش نمیخواستم🙃

من داداشم و خیلی دوست دارم

ولی دوست داشتم یه دونه خواهر هم داشته باشم

آموخته ام که وقتی ناامید می شوم پروردگارم با تمام عظمتش ناراحت می شود و عاشقانه انتظار می کشد که به رحمتش امیدوار شوم....🍃 خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمی دانم در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطم هاست... تو خود با آرامشت تلاطمم را ارام ساز 🍃
آخی🥺🥺🥺چ قشنگ

قشنگ که نیست ولی برام جالبه سر من میترسه.

داداشم بلد نیست ابراز علاقه کنه تو دعوا هم حرف میپرونه 😂😂 منم خیلی احساساتی ام کلا ابمون اکثرا تو ی جوب نیست

گاهی فکر نمیکنی ولی خوب میشود❤️
2050
من از داداشم متنفرم حتی بمیره هم ناراحت نمیشم چندماهه که ندیدمش و تازه آرامش پیدا کردم کاش برای هم ...

همیشه یکی تو خانواده هست که از راه بدر میشه

تو خانواده ما اون شخص منم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خودتون اون امپول رو خریدین اوردین یا بیمارستان خودش زد؟ مامان منم پنج روزه بستری     ...

نه امپول کم یابی هم بود از تهران خریدیم بردیم براش دونه ای دو تومنه

انشالله خوب میشه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی😌♥️
😂😂😂 من داداشتو دیدم. داداش منم دعوامون که میشه صبح قبل رفتن چک میکنه من نفس میکشم یا نه چون ق ...

موقعی که اومد دستشو بزاره ببین نفس میکشی یا نه یهو گازش بگیر😅🥴

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃
من داداشم و خیلی دوست دارم ولی دوست داشتم یه دونه خواهر هم داشته باشم

من دوسش دارم ولی کلا چون باهم فرق داریم اذیت میشم..بلد نیست علاقشو نشون بده

گاهی فکر نمیکنی ولی خوب میشود❤️
ای جانم پس همشهریم هستیم😍👍🏻 من‌توی همه تاپیکا میرم بلد باشم جواب میدم نباشم رد میشم میرم ولی چه ...

بله عزیزم🥰🥰

اره اینجا من واقعا انسان خوب و سالم دیدم برخلاف تصورم از مجازی

یکیشم شما😍😍🙂

وقتی میخندی خیلی خوشگلتری:))))))
😂😂😎😎😎 ارنم کجاست؟؟🥺🥺🥺

اسم خودم تو تل ارن جیگاره

پاشو بریم جیگر  

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
1718