2129
2106
عنوان

همه داداش دارن ماهم داداش داریم🤦‍♀️+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 103426 بازدید | 703 پست
منم😑

😢🥺

بجاش برادرا شوهرم برام مثل یه داداشن🤭

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟! 
مثل من دلم میخواست یه دادش بزرگتر از خودم داشته باشم ولی خودم بچه اولیم داداشم ندارم 🙁

منممم🥺

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟! 

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

پیام های من و خواهرم  اون توی اتاق خودشه من توی اتاق خودم😕😅

اعع من فکر میکردم شما متاهلی😊

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡
2124
خوشبحالت😆

گفتم بیا جاریم بشو خودت ناز کردی😛

اعع من فکر میکردم شما متاهلی😊

عیب ندارم همه کاربرا یکی یه دور همین حرفو بهم زدن😅

نمیدونم چرا فکر میکنن متاهلم😅

تاپیک امضام🌺🍃نمک نشناسی مثل یک بیماریِمزمن شیوع پیدا کرده است بینِ مردم!مهم نیست تو چقدر خودترا خرجِ حالِ خوبشان کردی!حالِشان که با تو خوب شد،دلیلِ حالِ بدت می شوند!مهم نیست چقدر در گذشته کنارشان بودی!می روند و شیفته ی آدم هایجدیدِ زندگیِ شان می شوند.مهم نیست تو چقدر دردشان را به جان خریدی!درد می زنند به جانَت.مهم نیست چقدر بارِ تنهایی شانرا به دوش کشیدی!در نهایت تنهایَت می گذراند.لطفاً به فرزندانتان،قدر شناس بودن را یاد دهید؛اینجا زخمِ خیلی ها تازه ی هماننمک دانی ست که شکست‌ !🍃🌺🍃
2050

نصفه شب فشارم افتاده بود

نمی خواستم کسی رو بیدار کنم 

به داداشم پیام دادم بیاد نجاتم بده 

پیام و ندید

خلاصه که خودم و نجات دادم

صبح با این پیام مواجه شدم:

صبح همون شب دیدم یه نفر سوسکی طور داره بررسیم می کنه تو تاریکی با چراغ قوه

بیدار شدم دیدم داداشمه 

پوکر فیس بهش نگاه کردم

گفت عهههه خوبه زنده ای بخواب بخواب 😂

آموخته ام که وقتی ناامید می شوم پروردگارم با تمام عظمتش ناراحت می شود و عاشقانه انتظار می کشد که به رحمتش امیدوار شوم....🍃 خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمی دانم در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطم هاست... تو خود با آرامشت تلاطمم را ارام ساز 🍃

حاجت دارها؟؟؟

دل پر ها؟؟؟

بیاید بخونیم برا هم تا حاجت روا بسیم👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6953357/بیاید-صلوات-بفرستیمحاجت-روا-خدایا-گناهکاریم-ولی-بازم-بنده-خودتیم-و-همیشه-باز-برم?postId=201101704

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد نیست، مربوط به رسیدن به هدف زندگیم رشته روانشناسی دانشگاه شهر خودمون هست.یاد گرفتم از شهدا بخوام که واسطه شن بین بین من و خدا، چون که اونا ابرو دارن پیش خدا اونا از خدا برام بخوان. با شهید ابراهیم هادی عزیز رفیق شدیم،ایشون معروف هستن به حاحت دهی یکی از حاجت های منو هم براورده کرده اما حاجت مهمم روانشناسی هست که قبول شم، شنیدم این برادر جان عاشق سالاد اولویه بود پس تصمیم گرفتم که نذر کنم اگه شهر خودمون ازاد روانشناسی قبول بشم سالاد اولویه ببرم برا بچه های کار یا بی سرپرست...بعضی وقتا هم چلو کباب ببرم.اینو گفتم تا از تهه دلتون برام دعا کنید وگرنه اصلا نمی خوام ریا شه فقط می خوام بدونید که من خواستم و هدفم از تهه دلمه، هدفم کمکه هدفم رسیدن به جایگاه بزرگترین روانشناس کشور هست، نمی خوام پولکی باشم مثل خیلی ها،نمی خوام یادم بره کجا بودم و کی بودم،دعا کنید از تهه دلتون برام من می خوام روانشناس بشم تا دردهایی که من کشیدم رو کسی نکشه و اگه کسی زخم روحی داشت نزارم تنها باشه تو روزهای سختش. دعام کنید خودم پر از رنج و سختی بودم تو زندگیم .پس دعا کنید منو تا مهر امسال روانشناسی ازاد شهرخودم پذیرش بشم.برام از خدا بخوایداما از تهه دلتون تههه تهنمیگم اگه قبول نشم ناراحت نمیشم ولی سختی ها بهم یاد داد که خودم هستم و خدام پس بایدبلندبشم،پس اگه قبول نشم بازحکمت خدارو شکر،یا ارم میخواد تلاش کنم یابرام چیزای بهتری نگه داشته.ولی خداجون من عاشق این درس وشغل هستم این یه بار رو نه نیار تا بعدا خودت ببین که چه ها میکنم برا این مردم عزیز.خدا جونم پشیمون نمیشی لدفااا🙏مرسی که تا اینجاخوندید صلوات بفرستید و از تههههه دلتون برام بخواید،اگه خوندید بی زحمت یا لایک کنید یا بهم اطلاع بدید تا منم شما رو دعا کنم 
😂😂😂 شماها چرا اسکرین نفرستادین؟؟🤔🤔😒

چون حال نداشتیم😂😂😂

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
نصفه شب فشارم افتاده بود نمی خواستم کسی رو بیدار کنم  به داداشم پیام دادم بیاد نجاتم بده  ...

خیلی نگرانته😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من یه عشق فرهنگیانم،امسال سال اخره که فرصت دارم لطفااگرداری امضامومیخونی دعاکن قبول بشم...🥺❤
نصفه شب فشارم افتاده بود نمی خواستم کسی رو بیدار کنم  به داداشم پیام دادم بیاد نجاتم بده  ...

فشارت بیوفته نمک بخوری که داغون میشی

باید یه جیز شیرین بخوری خواهر

مشکوک میزنه دادشت 🤔احتمال به قصد دزدی چیزی اومده بود👍👌😂

1718