2733
2734

❌❌❌❌برا نتیجه خوب کنکورم یه صلوات و به ایت الکرسی مهمون مبکنبو ؟؟؟؟❌❌❌

لطفا 🙏🙏🙏🙏

من سختی های زیادی تو زندگیم کشیدم....

دعام کنید از تهه دلتون

هرکی خوند بگه تا منم برا اون بخونم 

حاجت دار ها رو تگ کنید 

میگن دعای جمعی تاثیرش بیشتره👉👉👉👉

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ

اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
🤍🤍🤍🤍🤍🤍
« اَمَّن یُجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء »

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه معجزه واسه پسرم بخوایین از خدا خواهش می کنم دعا ش کنین ۷  سالشه ۱۵ روزه فهمیدم دیابت داره انقدر انسولین زدم همه جای بدنش سوراخ سوراخ شده😭😭😭😭😭

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمد

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
2738

من برات خوندم عزیزم. الهی که بهترین نتیجه نصیبت بشه. نتیجه هی ک توش صلاح و خیرته و خوشنودی پروردگار عالم. الهی که به حق فاطمه زهرا حاجت روا بشی 

دلم گرفته ای دوست.هوای گریه بامن.گر از قفس گریزم. کجا روم؟کجا من؟کجا روم که راهی به گلشنی ندارم.که دیده برگشودم به کنج تنگنا من. نه بسته ام به کس دل. نه بسته دل به من کس.چو تخته پاره برموج رها رها رها من.زمن هر آنکه او دور چو دل به سینه نزدیک.به من هر آنکه نزدیک از او جدا جدا من. نه چشم دل به سویی. نه باده در سبویی . که تر کنم گلویی به یاد آشنا من.ز بودنم چه افزود؟نبودنم چه کآمد؟که گویدم به پاسخ که آمدم چرا من؟ستاره ها نهفتم درآسمان ابری. دلم گرفته ای دوست. هوای گریه با من
میشه ب نیت قبولی منم  تورشته دلخواهم بخونید؟🥺

بله که میشه💗

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
توروخدا دعا کنید حال پدرم خوب بشه

الهی ک سایش همیشه به سرتون باشه. ایشالا که هیچ خونه ای طعم تلخ نبودشو مث من حس نکنه. خدایا بابای دوستمونو خوب کن تروخدا.الهم صل علی محمد وال محمد

دلم گرفته ای دوست.هوای گریه بامن.گر از قفس گریزم. کجا روم؟کجا من؟کجا روم که راهی به گلشنی ندارم.که دیده برگشودم به کنج تنگنا من. نه بسته ام به کس دل. نه بسته دل به من کس.چو تخته پاره برموج رها رها رها من.زمن هر آنکه او دور چو دل به سینه نزدیک.به من هر آنکه نزدیک از او جدا جدا من. نه چشم دل به سویی. نه باده در سبویی . که تر کنم گلویی به یاد آشنا من.ز بودنم چه افزود؟نبودنم چه کآمد؟که گویدم به پاسخ که آمدم چرا من؟ستاره ها نهفتم درآسمان ابری. دلم گرفته ای دوست. هوای گریه با من
2706