2737
2739

یعنی به همه چیز چرا اینطور نشستی چرا اونطوری نیخوری چرا فلانی چرا اینطور یعنی اونقد زباد زیا. زیاد گیر میده که اصلا اعصابم ریختع بهم ☹☹

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گریهههههه:/

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

دیگه های خیلی بهت گیر میده 

توجه نکن خودتو مشغول کارت کن

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738

وقتی غر میزنه خندم میگیره میخندم

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا

هیچی به در نگاه میکنم. 

دریچه جیغ میزند😂😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏

من همسشه سکوت میکردم ولی دفعه اخر انقدر حرصم گرفت بطری نوشابه رو کوبیده به سرم گفتم دست از سرم بدار😂😂😂

بعد اونم گفت دیوونه نبودی که اونم شدی 

دفعه بعدش دوباره بحثمون گرفت اونم گفت اره الان خودتو کتک بزن😂😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

خیلی عصبی میشم و برخلاف میلم گاهی دعوا میوفتم باهاش🥺

تا جایی ک بتونم سعی میکنم سکوت کنم

ولی خو اصابم ک خورد شه دگ کنترلم دس خدم نیس

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2706