2410
2553
عنوان

همسرتون چقدر به خانوادش بها می ده یعنی تا چه اندازه در خدمتشونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 37 پست

خونوادش تو شهر دیگه که فاصلش تااینجا نیم ساعته.حداقل هفته ای یکبار میره میبنشون اونهم از صبح تاشب.

عمل کرده بودم حتی اون روز هم حاضر نشد کنارم بمونه.من توی خونه تنها،این بیشعور هم ازصبح رفت تا آخرشب.بیشعورتر اونها که نگفتند الان زنت تو خونه تنهاست چیزی داره کوفت کنه،؟کسی هست دستشو بگیره؟اگه حالش بدبشه چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم بدون من دیگه تا سوپری هم نمی ره تا چی به دیدن خانواده

البته می دونم هواشونو داره،پول قرض بده،کار جور کنه واسه شون ،خب اونا هم ضامن وام میشن واسه مون

رابطه برد برد هست

ولی از لحاظ رفت و آمد فیزیکی هفته ای یکبار حداکثر

البته کاملا می دونند چیکار می کنیم چون برادرشوهرم اومده پیش شوهرم کار می کنه

[QUOTE=201103357]خونوادش تو شهر دیگه که فاصلش تااینجا نیم ساعته.حداقل هفته ای یکبار میره میبنشون اونهم از صبح تاشب. ...[/QUOT 

شوهر منم یک ماه پیش مریض بود الان یک ماهه همه جوره بهش رسیدم حتی به خدا خودم اندازه ده سال پیر شدم تو این یک ماه دیروز گفتم یه سر بریم بازار برای خونه خرید کنیم بی عرضه یه فوش هایی بهم داد گفت تو نمی فهمی خری نمی بینی من مریضم حالا امروز از صب به بهانه مغازه باز کرده رفته خونه خاهرشو اسباب کشی کرده دیگه واقعا حقم نبود بعد از یک ماه بیمارداری اینطوری مزدمو بده،،😔

وزن اولیه83 وزن هدف68
2720
۱۰ساله ازدواج کردم روز به روز بیشتر می شه

منم اوایل از رفت و آمد زیاد خیلی ناراحت می شدم،نه از رفت و آمد، از حرف وحدیث هاش و انرژی منفیش 

دیگه یک روز روی در کمدم زدم فقط هفته ای یک شب

و هروقت رفتم سر کمدم نگاه کردم و تکرار کردم 

باور کن سریع شد طوری که رابطه مون کم شد

ولی معلومه شوهر شما خیلی آویزون خانواده است و این درست نمیشه تا یک ضربه کاری ازشون بخوره ،بعد میگه وای بشکنه دستی که نمک نداره و کات کااااامل

اونجا دیگه خیلی دیر شده واسه شما و زندگیت ،

اینطوری زیاد دیدم،خاله ام،مامانم

البته اگه اونا هم به شما خیر می رسانند و بدجنس نیستند ناراحت نباشید

۱۰ساله ازدواج کردم روز به روز بیشتر می شه

من که20ساله.بقول شما روز به روز بیشتر هم میشه.اصلااااا محبت من به چشمش نمیاد کافیه یه توجه کوچیک ازسمت خونوادش ببینه دیگه از خوشحالی روی پاش بند نیس.بخدا همونا که تحویلش نمیگیرن بیشتر میخوادشون

2714