2194
2106

سر یه موضوعی امروز خیلی ناراحتم خیلی می خواستم بدونم همسرتون چقدر برای خانوادش وقت می ذاره؟؟؟

❤️Thanks god❤️💫خدایا شکرت💫

در حد معقول 

خانوادشم ادماي پرتوقعي نيستن و خواسته هاي بيجا ندارن البته

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

همسر من کلا خونسرده. نه خیلی وقتش با منه نه خانواده ش. از هر دوجهان فارغ😂😂

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

قطع رابطه ایم.باعثش هم شوهرمه چون میگه خونوادمو میشناسم رفت و امد باهاشون به درد نمیخوره.

با انرژی مثبت و افکار مثبتم به همه خواسته هام میرسم مطمئنم در آینده ای نه چندان دور.بهترین فرزند رو دارم بهترین شوهر رو دارم بهترین زندگی رو دارم.به داشته هاتون افتخار کنید.من بهترینم خدایم خواسته که بهترین باشم سپاسگذارم خدای مهربونم و متشکرم که منو به تمام خواسته هایم رساندی......
2165

خیلییییییی

چون فقط یه خواهر داره که ایران نیست، پس تنها پسر خانواده بار همه چیزو به دوش می‌کشه

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
همسر من کلا خونسرده. نه خیلی وقتش با منه نه خانواده ش. از هر دوجهان فارغ😂😂

me too😂😂😂

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

موقع مرگ ومیر ، بیماری های سخت و چالش های بزرگ خانوادگی. در غیر اینصورت رفت و آمد عادی داره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول برا همه اونایی که منتظر بچه اند، بعد همه اونایی که بچه شون مریضه،     بعد همه کسایی که تو راهی دارن،  آخرشم برا تو دلی من یه صلوات بفرستید. ممنون♥️
همسر منم اینطوریه امروز دیگه واقعا احساس پوچی می کنم

در حدی که برا مسافرت رفتنمون هم مامانش تصمیم میگیره.  الان خانوم رفته اردبیل اونجا خونه دارن از اونجا تصمیم گرفته ما ام این هفته بریم اردبیل چندروزی بمونیم برا محرم برگردیم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183
خداروشکر همسرم خانواده براش اولویته البته ما دوریم ولی کوتاهی نمیکنه در حق خانواده و متقابلا اونا هم ...

همسر من کلا دیگه هیچ کاری با من نداره فقط و فقط خانوادش نمی دونم چیکار کنم

هیچی والا خونواده شوهرم طفلکا فقط برای ما وقت میذارن و ازمون حمایت میکنم من همیشه شرمنده شونم خدا ...

خدا حفظشون کنه  خانواده همسر من اصلا درک نمی کنن که این خودش ازدواج کرده اصلااااا