2137
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بگیر بخواب فکر کردی فرار کنی به ارامش میرسی 🤔 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی ۸۴ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2124

اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اللهم صل علی محمد و آل محمد😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.                           حال ما خوب خراب است به آن دست نزن. 
2050

ابتداکوله پشتی تهیه کرده ولباسهای ضروری خودرادرآن جای میدهیم،سپس اندکی پول وطلابرمیداریم ونصفه شب ک همه خفته اند،دررابازکرده وازخانه فرارمیکنیم.ودرنزدیکترین پارک ساکن میشویم ک یامعمولاب دست باندقاچاق اعضاوموادمخدرمیافتیم یاب ماتجاوزکرده سپس کشته سپس درپارک رهامیگردیم

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀
2051