2137
2106

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124
2050

فکرکنم مال من tefalهست عالیه

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀

اگر بودجه داری گاسونیک یا فلر 

کاسه داری بگیر که کاسه ش فلزی باشه 

همزنش از پایه هم جدا بشه یعنی هم دستی باشه هم رو پایه 

خود کاسه هم گردش داشته باشه 

واتش بالای ۶۰۰ باشه 

قیمت الانشو اطلاع نداری عزیزم؟؟

نه گلم ولی همزن های بوش از ۲ و نیم به بالا هستن چون دوستم تازه گرفت 

...تــــــــــــو پنهانی ترین....دلتنگی منی …............دوستان از همتون معذرت میخام که لغوتون زدم ❤

ن اشتباه گفتم گاسونیکه عالیه کاسشم میچرخه راضیم

marshmalloی سابقم.ششمین کاربریمه.دیگه عمرابافضولاوخاله زنکهابحث کنم.چون نمیخامبترکم.پس اگه ریپ زدین چرتوپرتگفتین ودیدین جواب ندادم فکرنکنین کم آوردم.درکل حسابتونم نکردم ک پستتونوببینم اصلا.شرحی زحال وحالی زشرح نیست🥀
قیمت الانشو نمیدونی گلم؟؟

من دو سال پیش خریدم ۹۰۰. فکر نمیکنم ۲ تومن باشه الان

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
اگر بودجه داری گاسونیک یا فلر  کاسه داری بگیر که کاسه ش فلزی باشه  همزنش از پایه هم جدا ...

استارتر اگه واقعا میخوای کار کنی و دکوری نمیخوای به واتش خیلی توجه کن.حتما حتماااا بالای ۶۰۰ باشه

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️

مال من ازایناس دومیلیون سیصدوبیستوهشت هزار.گرونترشم هست 

چقدر قشنگه😍

چشات قشنگ میبینه

1718