2726
بچه مردم چیه 😒😒😒من خودم واقعا دلم نمیاد با اینکه جنین هستن بدم به هرکسی بهتر راجب هر چیزی صحبت می ...

من بی احترامی نکردم نظرمو گفتم ببخشید که با شما مخالف هستم شرمنده هستم واقعا که😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه مردم چیه 😒😒😒من خودم واقعا دلم نمیاد با اینکه جنین هستن بدم به هرکسی بهتر راجب هر چیزی صحبت می ...

خدا هیچکسیو محتاج بنده هاش نکنه..  دل شکستن هنر نیست

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
خیلی بی ادبی

چرا چون با شما مخالفم بیادب شخص شما هستش که اولا منو ریپ میکنید در صورتی که من نظرمو به اسی گفتم نه به شما بعد به حرفای من میگید چرت و پرت بعد هم رو هوا بیادب  شما خوبید باشه فقط ریپ نزن دیگه من حرفی با شما ندارم سنبل اخلاق

2728
من خودم دوبار آی وی اف انجام دادم ولی ناموفق بود مثل شما بزا من همه چی رو نرمال گفته بودن تا سریه آخ ...

آره یه خانمی می‌گفت اگر اسپرم پیدا شد ریسک نکن که بگی سالمم. حتما عکس رنگی بگیر.. به هر حال تجربه کردن یه چیزی میدونن

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
در کل خانما احساسی هستن و مهر بچه به دلشون میوفته.. هورمونها هم بیکار نمیوونن.. اما تنها چیز که مرد ...

من به ژن اعتقادی ندارم چرا بچه هایی هستن از خون وژن پدر و مادر خودشونن ولی به پدرو مادر خیری نمی کنن و رحمی ندارن، انسانیت❤️چیزی هست جدا از همه چیز، تو انسانی و بچه ای هم که از یه جنین اهدایی یا جنین خودت باشه یه انسانه، اگه دلت بزرگ باشه فرقی بین اینا نمی بینی اون بچه میشه قسمتی از وجودت شما میشی مادرش شوهرت میشه پدرش نمیگم مثل بچه خودتون میشه چون اون بچه خودتون هست اینو باورکن

من خودم قبول دارم مردا وفا ندارن ،شاید اون جای من بود زن میگرفت. ولی به هر حال چی کار کنم میخوام کن ...

عزیزم بحث وفا نیست که.. به هر حال زن با مرد فرق می‌کنه. شما نمیتونی با دوتا مرد ازدواج کنی اما مرد می‌تونه با دوتا زن ازدواج کنه.. زندگی بعد از طلاق هم مشکلات خودشو داره.. شاید منم فردای روزگار یه بیماری خاص گرفتم شوهرم پاسوز من شد.. 

من یکیو میشناسم که الان پیر شدن حدود ۸۰سال سن دارن ژنو شوهر. مرد بچه دار نشد و خانم هم اجازه نداد راه های دیگه رو انجام بدن. الان وضع مالیه عالی دارن. با اینکه سنشون برای زمانیکه که تحصیل زیاد باب نبوده امااون زمان  آلمان تحصیل کردن. 

الان اگر بچه ای داشتن رفاه کامل داشت .. امید زندگی شون بود.. 

بهترین تحصیل رو کرده بود..  گیرم که ژنش فرق میکرد

من به ژن اعتقادی ندارم چرا بچه هایی هستن از خون وژن پدر و مادر خودشونن ولی به پدرو مادر خیری نمی کنن ...

ی خانمی بود مشکل داشت.. بچه ش نمیشد .. کلی درمان کرد.. بعد از ۲۵سال شوهرش اجازه گرفت و زن دوم گرفت. زن دوم به دختر آورد و هر دوتامون واقعا دوسش داشتن. زن اولی به بچه هوو خیلی می‌رسید. خدا خواست و زن دوم هم حامله شد و زن دوم مثل پرستار بش می‌رسید. حتی یه قند هم ورنمیداشت استراحت مطلق کرد و ی پسر ب دنیا آورد. الان این بچه ها ۲۰سالشونه. دختر هم ازدواج کرده و بچه دار شده.. از حکمت خدا نمیشه سوال کرد. 

اگر امتحان مام اینه .. من زبون گلایه ندارم با خدا.. راضیم به رضای خودش

سلام خانما من ۴ بار انتقال دادم ولی منفی شده به نظر شما دیگه  رها کنم یا ادامه بدم خودم میگم اگ ...

سلام جونم نگو این حرف وتا وقتی راه درمان هست چرا ناامیدی

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
نه چک شده لوله هامم سالمه

منم سال ۹۱رفتم عکس رنگی دردی کشیدم که نگو دیگه بعدش نرفتم

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
ی خانمی بود مشکل داشت.. بچه ش نمیشد .. کلی درمان کرد.. بعد از ۲۵سال شوهرش اجازه گرفت و زن دوم گرفت. ...

منم خیلی دیدم همسایه خودمون خیلی برای زنش خرج کرد چند بار ای وی اف ولی نشد، رفت زن دوم گرفت و یه طبقه بالا خونش برای زن دومش درست کرد بعد زن دومی بادارشد ویه پسر آورد که همیشه پیش از اولی و زنه خیلی دوستش داره مادرش می خواد بزنش نمی زاره میارش پیش خودش همیشه با مامانه اولش می ره جایی انگار مادر واقعیش اونه، زنه دومش باز بادارشده یه پسر کوچلو داره بیشتر خونس از این نمونه ها جای ما زیاده، انشاالله دامن همه سبز شه کسی منتظر و چشم به راه نباشه همچنین شما دوست من

2706