2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما به ژنتیک نگاه میکنین.. این خانم متاهله. شریک زندگی داره. غرور مردش رو چرا بشکنه؟ چرا آنقدر خودخو ...

منم دقیقا مثل شما فکر می کنم این جوری به اون مرد لطمه وارد میشه خیلی خود خواهی هست بعدم اگه مشکل از زن باشه یعنی مشکل تخمگ داشته باشه اشکال نداره تخمگ یه زن دیگه رو با اسپرم شوهرش باورکن چون بازم توی رحم اون زن بزرگ میشه و حس مادری درک می کنه ولی با اسپرم یه مرد دیگه تخمگ زنو باور کردن درست نیست واقعا این جاست که می بینیم شرعایت چه درسته و بجا گفته

شما به ژنتیک نگاه میکنین.. این خانم متاهله. شریک زندگی داره. غرور مردش رو چرا بشکنه؟ چرا آنقدر خودخو ...

چرا چرت و پرت من فقط نظرمو گفتم حالا اگه این خانوم بچش نمی شد اون آقا شاید زن دوم یا صیغه یا رحم اجاره ای می گرفت که بچه خودش و اون زن باشه به شیوه انتقال اسپرم شوهرش به رحم وقتی یکی میتونه بچه واقعی خودشو ببینه چرا از خودش این امکانو بگیره این خانوم رسما دارن رحم اجاره ای بدون پول میشن خو چه کاره هستش چرا بچه از پرورشگاه نمیارن چرا دردسر بدنیا آوردن بچه مردمو میکنه اسی جون اگه پستو میخونی بهت بر نخوره گلم ولی تو حق داری بچه واقعی خودتو ببینی من وارد مسائل شرعی نمیشم 

2728
ایشالا شمام نتیجه بگیری فداتشم

توکل بخدا.. من قبلاً خیلی مشکلات داشتم. بعد از ازدواج گفتم خدایا شکرت مشکلاتم حل شد. همسر خوبی دارم. زندگی براهی.. 

یک سال بعد متوجه مشکلمون شدیم. بازم راضیم ب رضای خدا

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
نه واقعا عزیزم اسپرم اهدایی اصلا خوب نیست.جنین حداقل برا یه زن و شوهر بوده

استاتر بهتره از مراکز جنین بگیری. چون همه آزمایشات ژنتیک رو گرفتن ازشون. راجع به شباهت ظاهری هم من تحقیق کردم رنگ چشم و رنگ مو و قد و اینارو شبیه تربن فرد رو انتخاب میکنن. 

انتقال هم سخت نیست. به این فکر کن تنها نیستی و خیلیا هم درد ما هستن. 

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
چرا چرت و پرت من فقط نظرمو گفتم حالا اگه این خانوم بچش نمی شد اون آقا شاید زن دوم یا صیغه یا رحم اجا ...

بچه مردم چیه 😒😒😒من خودم واقعا دلم نمیاد با اینکه جنین هستن بدم به هرکسی بهتر راجب هر چیزی صحبت می کنیم با احترام باشه 

من خودم دوبار آی وی اف انجام دادم ولی ناموفق بود مثل شما بزا من همه چی رو نرمال گفته بودن تا سریه آخر که میخواستم آی کی اف انجام بدم لاپاراسکوپی انجام دادن و گقتن لوله هات بسته هست و باز کردن و به طور طبیعی باردار شدم بیچاره شوهرم طی ۱۰ سال درمان چقدز قرص خورد و آمپول زد 

خدایا شکرت لطفا برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
من خودم دوبار آی وی اف انجام دادم ولی ناموفق بود مثل شما بزا من همه چی رو نرمال گفته بودن تا سریه آخ ...

چقدر بد من اولین اقدام لاپاراسکوپی کرد چون درد های شدید داشتم ،و خوشبختانه مشکلی نبود بعضی از دکترا هم اصلا توجه نمیکنند

منم دقیقا مثل شما فکر می کنم این جوری به اون مرد لطمه وارد میشه خیلی خود خواهی هست بعدم اگه مشکل از ...

در کل خانما احساسی هستن و مهر بچه به دلشون میوفته.. هورمونها هم بیکار نمیوونن..

اما تنها چیز که مرد رو تو زندگی سرپا نگه میداره غرور و ارزش و احترامیه که براش قائلی..

من طی این چهار سال به کسی نگفتم .. گفتیم بچه نمیخواییم فعلا با اینکه کم سن هم نیستیم.. چون واقعا چکار میتونن برا ما بکنن با فهمیدن مشکل من؟ جز دلسوزیای احمقانه؟ یا غصه خوردن؟ ترحم؟ 

اومده میگه ژنتیک!!!!  بیماری اعصاب بگیرم مشت مشت دارو بخورم که حالا نصف ژنش از من هست یا نیست؟!!

چرا چرت و پرت من فقط نظرمو گفتم حالا اگه این خانوم بچش نمی شد اون آقا شاید زن دوم یا صیغه یا رحم اجا ...

خیلی بی ادبی

2706