2703
2553
بله درست می گین، میشه از اینترنت سرچ کرد منم اطلاعات کافی دارم، منم ناباوری ثانویه دارم حستونو درک م ...

عزیزم انشالله که مشکلتون برطرف بشه

به هر حال همه ی ما درد مشترک داریم

همه چیز به خواست خداست دیگه

من از خدا میخوام اگه تو سرنوشتم نیست مهر فرزند رو از دلم بیرون کنه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بده شوهرت یه dfi بده حتما.

فعلا به دردمون نمیخوره چون آی وی اف کردیم جنین داریم

حالا اگه اینا تموم شد برای سری بعد

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
سلام عزیزم من می توانم بهتون اهدا کنم اگر تمایل دارید فقط مهم برام اینکه خانواده خوبی باشند 

عزیزم جنین میتونی اهدا کنی؟ چون تخمک نمیخوام خودم سالمم.جنین میخوام چون خوشم نمیاد اسپرم اهدایی بگیرم.البته اسپرم اهدایی غیر قانونیه،جنین اهدایی قانونی

بمیرم برای خودمون یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن زندگی ...

همه فقط نمک رو زخم هستن..  

این خانم خودش بهتر از همه شما می‌دونه داره چکار می‌کنه..  

عزیزم استاتر مام درد شمارو داریم..  هر راهی بگی امتحان کردیم.. ده روز دیگه شوهرم می‌ره بیوپسی..  اگه نباشه دیگه نمی‌ذارم بره زیر تیغ.. منم سالمم. اما می‌خوام جنین بگیرم اگه اسپرم پیدا نشه..

ان شاالله به آرامش برسی

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2714
بچه ها اومدم ی چیزی براتون تعریف کنم بلکه امیدتونو از دست ندید برا برادرشوهرم ی دختر ناز و خوشگلو د ...

برادر همسایه ما هم بچه دار نمیشدن بیشتر از ده سال بود که درمان میکردند فوق العاده وضع مالی خوبی هم داشتن  در عوض خواهرش که وضع مالی خوبی نداشت تعداد زیادی بچه داشت اخرین بار باز خواهره حامله شد نذر کرده بود بچه را بدهد برادرش به فرزند خواندگی بزرگ کند شوهرشم موافق بود به قدر ی برادر و زن برادرش از این بچه خوب مراقبت کردند وقتی این بچه چهار سالش شد هر روز میگفت من خواهر برادر میخوام که خدا خواست تو پنج سالگی این بچه خدا یک پسر و در هفت سالگی همین بچه خدا یک دختر بهشون داد و الان فگر میکنم 12 ساله باشه اون دختر 

کسی فردا رو ندیده و مزد صبرو تحمل را خدا میده 

اره جنین هستن و به خاطر اینکه نمی‌دونم چی به چه کسانی اهدا میشن اقدام نکردم

عزیزم میشه خصوصی شمارتو بدی.من خودم استاد دانشگاه هستم همسرم مهندس شرکت داره..واقعا از هر لحاظ بگی با مدرک بهت ثابت میکنم لیاقتشو داریم.فقط از لحاظ ظاهری بهم دیگه بخوریم

عزیزم انشالله که مشکلتون برطرف بشه به هر حال همه ی ما درد مشترک داریم همه چیز به خواست خداست دیگه ...

اره واقعا، دفعه اول که دارو و آمپول ها رو زدم تخمکی نبود، دفعه دوم زدم بود ولی آندومتر نازک بود به هر حال نشد، این دفعه باز می خوام مصرف کنم ببینم تقدیرم چی میشه ببینم خدامون چی می خواد، انشاالله تو هم صاحب فرزند میشی فقط ناامید نشو خدا برای بنده های امیدوارش پاداش در نظر داره، شنیدی میگن قانون جذب یعنی به چیز هایی که دوست داری فکر کن و مطمئن باش بهش میرسی همون امیدوار بودن که خداهم گفته تو هم همیشه فکر کن یه روزی مادر خواهی شد

یه دنیا ممنون همه همدردامو دعا کن گلم خیلی سخته تنهایی  دعامون کن اگه میشد برامون دخیل میبستی ...

عزیزم من از نماز موسی بن جعفر (ع) خیلی حاجت ها گرفتم 

امشبم که شب تولدشونه 

به نیت همه کسایی که این مشکلو دارن علی الخصوص شما و  استارتر و دوستای دیگمون که تو تاپیکن نذر میکنم و میخونم انشالله به حق صاحب امشب به زودی حاجت بگیرین🤲🤲

تا حالا واسه چندتا از دوستای نی نی سایتی خوندم حاجت گرفتن 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
اسپرم بگیر حداقل اون بچه نصفش شبیه خودت باشه و مال خودت اخه 

شما به ژنتیک نگاه میکنین.. این خانم متاهله. شریک زندگی داره. غرور مردش رو چرا بشکنه؟ چرا آنقدر خودخواهین ؟ الان کلی پدر مادر هستن که بچه هامون حتی بهشون سر نمی‌زنن. دل پدر مادر میشکنند.. هیچی نشده شوهرشو بشوره یزاره کنار؟؟؟  اگه براش شوهرش مهم نبود سر این نازایی نتونست خیلی کارای دیگه چه قانونی چه غیر قانونی انجام بده...

دلم پره خواهش میکنم کمتر چرت و پرت بگین 

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2706