2703
2553
ناراحت نشو عزیزم منم که خواننده بودم کلافه شدم آخه اطلاعاتی ندارن واسه همون می پرسن انشاالله شما هم ...

آخه عزیزم اینجور تاپیکا تو این سایت خیلی روتینه هر روز صدتا تاپیک با این مضمون ها زده میشه

اصلا امکان نداره طرف به گوشش نخوره

میشه با یه سرچ ساده ازش سر در آورد

اونیکه الان دنبال جنین اهدایی هست خودش دلش پر از درده

سوالم دارن لااقل یه سوال کلی راجع به فرایند کار بپرسن 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ مشکلی نداری خودت فداتشم؟مورفولوژی شوهر منم کمه ۲ درصد

فکر نمیکنم

تاالان که مشکل خاصی نبوده

در حد آزمایشات و بررسی های مرکز

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2720
عزیزم مورفولوژی چنده؟ازمایش fdi داده شوهرتون؟

مورفولوژی صفره

آزمایش dfiفکر نمیکنم

چون ما هر چی دکتر برامون نوشته همونارو دادیم خودمون اصرار به بررسی خاصی نکردیم

کسی هست انتقال داده باشه سری اول گرفته باشه؟خودم مشکلی ندارم☹

کجا رفتی ؟مراکز دولتی تهران رفتی یا شهر خودتون ؟اینایی که زیر نظر چند تا دکتری 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2714
ن اونم شرعی کردن چون مایع منی و از اسپرم که به اسم عامیانه تخمک مرد هست جدا میکنن و تو آزمایشگاه تبد ...

درصورتی شرعیه که زن طلاق بگیره و به عقد آقا در بیاد دوباره طلاق بگیره به عقد شوهرش بیاد که عده رو هم باید در هر دو صورت نگه داره 

چه سخت شد ولی 😄😄

منم شنیدم نمیدونم واقعیت داره یا نه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی هست انتقال داده باشه سری اول گرفته باشه؟خودم مشکلی ندارم☹

سلام عزیزم من انتقال دادم البته جنین ها برای خودمون بوده..کلا ۱۰ دقیقه طول میکشه مثل معاینس با یه لوله ی خیلیییی نازک انتقال میدن تو رحم من انتقال دادم و دفعه اول گرفت متاسفانه سقط شد تو ۵ هفتگی

آخه عزیزم اینجور تاپیکا تو این سایت خیلی روتینه هر روز صدتا تاپیک با این مضمون ها زده میشه اصلا امک ...

بله درست می گین، میشه از اینترنت سرچ کرد منم اطلاعات کافی دارم، منم ناباوری ثانویه دارم حستونو درک می کنم اما میشه حتی برای بچه که از ژن خودت نباشه عاشقانه مادر و پدر بشی اونم عاشقانه دوستون داشته باشه ،خدا کنه کارم من به ای او اف نکشه گاهی سرنوشت ادم قدرتش بیشتره تو هر کاری کنی اون نخواد تغییر کنه اونجا مجبوری باهش سازش کنی تا زندگی کنی 

بچه ها اومدم ی چیزی براتون تعریف کنم بلکه امیدتونو از دست ندید

برا برادرشوهرم ی دختر ناز و خوشگلو در نظر گرفتیمو من ب مادرش گفتم اجازه میدی بیایم همینجور شوخی شوخی،دخترش سنش کمه البته

گفت من لاوینمو ب پادشاه هم نمیدم،اینو خدا بعد13سال ناامیدی وقتی اصلا انتظارشو نداشتم یهویی بهم داده،بعد اینک از درمان وبچه دارشدن ناامید شدمو قیدشو زدم،تازه بعد اونم یکی دیگ اورده

شوهرم اسمرمش مشکل داره با مال خودش نمیشه.من خودم سالمم ولی اسپرم اهدایی نمیگیرم. میخوام جنین بگیرم

انشالله خیلی بهویی غافلگیر شی و خدا بهت یه بچه سالم و صالح بده

یه مادر
2706