2726
راستش منم دوست ندارم ولی مجبورم.همسرم میگه ولش کن بی خیال بچه شیم.ولی واقعا سخته تنهایی،شغلشم طوریه ...

این خیلی خوب هست که اینقدر پیگیر هستید 

اگر این تنها راه حل هست انجام بدید چون شما خودتون فرزند را به دنیا میارید و فرزند خودتونه 

خیلی ها بچه از پرورشگاه میارن الان که فرصت دارید و بارداری براتون کم خطر هست همین کار رو بکنید 

اما یک نکته را توجه کنید قبل از شروع کار بگید خدایا راضی هستم به رضای تو 

بعضیدمشکلات هم تقدیر و امتحان انسانها هست بعد از هر سختی اسایش ان شاالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا اسپرم اهدایی ینی اسپرم ی شخصی دیگ رو با تخمک این خانم لقاح میدن و منتقل میکنن ب رحم،پدر ژنیتیکیش یکی دیگس و مادر ژنیتیکیش این خانم،حالا انتقال جنین ینی تخمک و اسپرم از اشخاص دیگ هست و میذارن داخل رحم این خانم و پدرو مادر ژنتیکیش مشخص نیست

۱۰ ساله ازدواج کردم.۶ ساله نمیشه

انشاالله به یازده سال نرسه گلم انشاالله سال مادرشدنمون باشه امسال

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2728
انشاالله هدیه جان خدا جواب این زحماتتون بده گلم تایپیکتو میخونم و هستم 

قربونت عزیزم

انشالله همگی حاجت روا بشیم❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم خودت مشکل تخمک و... نداری ؟

نه مشکلمون موفولوژی اسپرمه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
بمیرم برای خودمون یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن زندگی ...

.😭😭😭😭🥺🥺

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
بمیرم برای خودمون یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن زندگی ...

ناراحت نشو عزیزم منم که خواننده بودم کلافه شدم آخه اطلاعاتی ندارن واسه همون می پرسن انشاالله شما هم صاحب بچه بشی منم ناباوری ثانویه دارم سندروم تخمدان پلیکیستم از نوع شدید شوهرم هنوز راضی به آزمایش نشده ، اندومترم نازکه

یه دنیا ممنون همه همدردامو دعا کن گلم خیلی سخته تنهایی  دعامون کن اگه میشد برامون دخیل میبستی ...

چشم فردا از طرف همه خانم های حاضر در این تاپیک میروم حرم حضرت معصومه اگر لایق باشم دعاگو هستم

2706