2737
2734
امشب شب میلاد باب الحوایج اقا موسی ابن جعفر هست  ان شالله به میمنت این شب عزیز خداوند همه را ح ...

یه دنیا ممنون همه همدردامو دعا کن گلم خیلی سخته تنهایی 

دعامون کن اگه میشد برامون دخیل میبستی به حرم

بگو فاطمه میگه یکم خسته شدم صبر دارم اما خسته شده فکرم و دلم ,بحق اسمم فاطمه کمکم کنه درمونده نشم نذرمون اینه بچه دار شدیم بریم پابوس امام رضا ۱۲ساله نرفتیم مشهد چون شوهرم از آقا قول گرفته با بچه میریم پیشش بگو فاطمه گفت ما رو طلب کن با تن سالم و با بچه سالم و صالح بریم پابوس برادرش مشهد قبلش میاییم قم انشاالله سلام خواهرش و برسونیم به برادرش کاش امام رضا درد و دل مارو از خواهرش بشنوه 

برا همه منتظرا دعا کن گلم حاجت روا بشی

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شبکه چهار یه برنامه‌ میده اسمش پایان ناباروری,فردا غروب ببین فکر کنم ساعت 6,7پخش میشه,امیدوارم به در ...

اره منم زیاد می‌دیدم ولی الان خودمون یه پا دکتر شدیم

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
میتونی خصوصی شمارتو بدی ببینم کجا رفتی کمکم کنی

عزیزم هر سوالی داری همینجا بپرس بلاخره یهو یه نفر با مشکل شما پیدا میشه استفاده میکنه صواب داره

من مرکز ابن سینا با دکتر آتوسا کریمی انجام دادم که ناموفق هم بود

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
الهی که صاحب فرزند سالمی بشی ... چندساله اقدامی ؟ چندساله ازدواج کردی .... ؟‌

۱۲سال اقدام ۱۲سال ازدواج 

ممنون از دعای قشنگت گلم

یعنی شما انتقال انجام بدی چه جوره ؟ با اسپرم یکی دیگه که یعنی انگار بچه مال شوهر شما نیست ؟ 

نه مال خودشه نه مال شوهرش فقط توی رحم این خانم بزرگ میشه و دنیا می آید اما ژنتیک و چهرش شبیه اون زن و مردی که اسپرم و تخمگ شون رو دادن

عزیزم هر سوالی داری همینجا بپرس بلاخره یهو یه نفر با مشکل شما پیدا میشه استفاده میکنه صواب داره من ...

انشاالله هدیه جان خدا جواب این زحماتتون بده گلم تایپیکتو میخونم و هستم 

جنین اهدایی دیگه اسپرم شوهرم میخواد چی کار 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بمیرم برای خودمون

یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن

زندگی واقعیمونم همینه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706