2137
2106
انشاالله هدیه جان خدا جواب این زحماتتون بده گلم تایپیکتو میخونم و هستم 

قربونت عزیزم

انشالله همگی حاجت روا بشیم❤️

بزرگترین ترس این روزای من اینکه هیچوقت نتونم به زخم زبون ها عادت کنم وگرنه خواستن و نرسیدن که خاصیت دنیاست

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

بمیرم برای خودمون یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن زندگی ...

.😭😭😭😭🥺🥺

خدای خوبم مثل نام مهربانت ای مهربانترین همه ما تو زندگی منتظره معجزه شیرین و قشنگ از طرف تو هستیم میشه تو مسیر معجزه ت قرارم بدی  من منتظر اون معجزه ای هستم که وجودم و فرا بگیره میشه برای مامان شدنم دعا کنین.🙏🙏🙏🙏
2124
بمیرم برای خودمون یه سوال پرسیدی 4صفحه تاپیک جلو رفته جای جواب دادن سوالای چرت و پرت میپرسن زندگی ...

ناراحت نشو عزیزم منم که خواننده بودم کلافه شدم آخه اطلاعاتی ندارن واسه همون می پرسن انشاالله شما هم صاحب بچه بشی منم ناباوری ثانویه دارم سندروم تخمدان پلیکیستم از نوع شدید شوهرم هنوز راضی به آزمایش نشده ، اندومترم نازکه

یه دنیا ممنون همه همدردامو دعا کن گلم خیلی سخته تنهایی  دعامون کن اگه میشد برامون دخیل میبستی ...

چشم فردا از طرف همه خانم های حاضر در این تاپیک میروم حرم حضرت معصومه اگر لایق باشم دعاگو هستم

2050
ناراحت نشو عزیزم منم که خواننده بودم کلافه شدم آخه اطلاعاتی ندارن واسه همون می پرسن انشاالله شما هم ...

آخه عزیزم اینجور تاپیکا تو این سایت خیلی روتینه هر روز صدتا تاپیک با این مضمون ها زده میشه

اصلا امکان نداره طرف به گوشش نخوره

میشه با یه سرچ ساده ازش سر در آورد

اونیکه الان دنبال جنین اهدایی هست خودش دلش پر از درده

سوالم دارن لااقل یه سوال کلی راجع به فرایند کار بپرسن 

بزرگترین ترس این روزای من اینکه هیچوقت نتونم به زخم زبون ها عادت کنم وگرنه خواستن و نرسیدن که خاصیت دنیاست
هیچ مشکلی نداری خودت فداتشم؟مورفولوژی شوهر منم کمه ۲ درصد

فکر نمیکنم

تاالان که مشکل خاصی نبوده

در حد آزمایشات و بررسی های مرکز

عزیزم مورفولوژی چنده؟ازمایش fdi داده شوهرتون؟

مورفولوژی صفره

آزمایش dfiفکر نمیکنم

چون ما هر چی دکتر برامون نوشته همونارو دادیم خودمون اصرار به بررسی خاصی نکردیم

کسی هست انتقال داده باشه سری اول گرفته باشه؟خودم مشکلی ندارم☹

کجا رفتی ؟مراکز دولتی تهران رفتی یا شهر خودتون ؟اینایی که زیر نظر چند تا دکتری 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
ن اونم شرعی کردن چون مایع منی و از اسپرم که به اسم عامیانه تخمک مرد هست جدا میکنن و تو آزمایشگاه تبد ...

درصورتی شرعیه که زن طلاق بگیره و به عقد آقا در بیاد دوباره طلاق بگیره به عقد شوهرش بیاد که عده رو هم باید در هر دو صورت نگه داره 

چه سخت شد ولی 😄😄

منم شنیدم نمیدونم واقعیت داره یا نه 

2051