1874
2106

۵۴ ک خوبه با دارو تقویتی خوب میشه

ینی چی جنین بگیرید انتقال میدم!مگه باید بری بقالی بخری؟🙄 دکترت رو عوض کن

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
Dfi  اسپرمش عددش ۵۴ بود گفتن با اسپرم خودش نمیشه

رنجش نرماله که. مطمعنی اینقده؟ امکان بارداری طبیعی هم هس

دوستای گلم اعتماد بنفس خیلی مهمه. نزارین هیچ آدمی تو دنیای مجازی. واقعی. و مخصوصا خانواده ی همسرتون شمارو از چشم خودتون بندازه🤗🤗همیشه قوی باشین. و به دیگران هم حس باارزش بودن رو انتقال بدین🤩
۶ ساله دارو میخوره خیلی دکتر بردمش خستم دیگه نمیتونم.جنین اهدایی میخوام بگیرم میدن به کسایی که مشکل ...

انتقال که راحته البته من انجام ندادم اما با یه لوله بلند جنین رو انتقال میدن داخل رحم 

2050
نه عزیزم نرمالش تا ۲۵ درصد نهایت میگن ۳۰ بالای ۳۰ پیشنهاد جنین اهدایی یا اسپرم اهدایی میدن.خودم که ...

فرق جنین با اسپرم اهدایی چیه؟

هردو ک اهدایی هسش

من دلم پر میکشه واس یک بی بی چک مثبت.برای 9 ماه حاملگی و یک نی نی تپل و مُپل و سالم😔                                              یک نی نی ک صداش تو خونم بپیچه  با خندیدناش شیطونیاش شلوغ کاریاش و...جون بگیرم بغلش کنم بوش کنم یک بچه ای ک فقط از وجود من وشوهرم باش👪                            من از سکوت خونم بیزاااارم از این روزای تکراری😞                                                                             خدایا حیف نیست ک "شوهرم بابا نشه"  💔         خدایا امیدمو نا امید نکن منتظر "معجزه ت" هستیم❤                                          بچه ها دلم خیلی گرفته این متن رو با قلب شکسته و اشکهای خیس نوشتم واسم دعا کنین ک بدجور نا امیدم❤
۶ ساله دارو میخوره خیلی دکتر بردمش خستم دیگه نمیتونم.جنین اهدایی میخوام بگیرم میدن به کسایی که مشکل ...

گلم این راهکار هارو چهل روز انجام بدین یکی از دوستان انجام دادن و سعی کنین با جنین شناس یک مشاوره داشته باشین

یخ بذاره رو بیضه البته مستقیم نه تو پارچه یا تو نایلون شبا ۱۵دقیقه

هر روز پیاده روی ۴۰دقیقه ای داشته باشه طوریکه بدنش عرق کنه

سالاد کاهو و کلم سفید و انار شیرین و روغن زیتون و هویچ هر چی که دوست داشت فقط با روغن زیتون باشه

و کلا زیاد داروی شیمیایی نخوره گرمی بخوره  انشاالله حل میشه

خدای خوبم مثل نام مهربانت ای مهربانترین همه ما تو زندگی منتظره معجزه شیرین و قشنگ از طرف تو هستیم میشه تو مسیر معجزه ت قرارم بدی  من منتظر اون معجزه ای هستم که وجودم و فرا بگیره میشه برای مامان شدنم دعا کنین.🙏🙏🙏🙏
اره مراکز خودشون دارن ولی با واسطه هم میشه زوج پیدا کنی ببری  ای وی اف کنن جنیناشو بهت بدن. پو ...

خدا بزرگه اول با جنین شناس مشاوره کنین ببینین با تسه میشه جواب گرفت

خدای خوبم مثل نام مهربانت ای مهربانترین همه ما تو زندگی منتظره معجزه شیرین و قشنگ از طرف تو هستیم میشه تو مسیر معجزه ت قرارم بدی  من منتظر اون معجزه ای هستم که وجودم و فرا بگیره میشه برای مامان شدنم دعا کنین.🙏🙏🙏🙏
ممنون عزیزم از راهنماییت.۶ ساله هر کاری بگی کرده

میفهمت اما تسه هم خوبه چون مستقیم از بیضه نمونه برمیدارن ممکنه جواب بده

1718