2726
عنوان

حرف مدیر به خواهرم در محل کار

| مشاهده متن کامل بحث + 2471 بازدید | 95 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ینی پیشنهاد بیرون رفتنش رو بپذیره؟؟

نه به نظرم‌ تا وقتی اینجوری پیشنهاد میده قبول نکنه ولی قیافه هم نگیره که مدیره فک کنه کلا خوشش نمیاد ، اگه جدی تر صحبت کرد که با هم آشنا شیم و اینا باهاش بیرون بره 

چرا کثیف یه پسر مجرده داره به یه دختر مجرد پیشنهاد میده دیگه

اول بپرس این اقا پسر چند سالشه 

اگر سنش بالا باشه تمکن داره چرا زن نگرفته

اگرم بگیم دختری در زندگیش نبوده غلطه چون مشخصه تجارب گرانقدری در مخ زنی داره

حالا میشه گفت به فکر ازدواجه یا اطفای حریق؟

من حس میکنم میخواد رفیق بشه شایدم چیزای بدتر

اگه قصدش ازدواج باشه میتونست خیلی بهتر بیان کنه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
اول بپرس این اقا پسر چند سالشه  اگر سنش بالا باشه تمکن داره چرا زن نگرفته اگرم بگیم دختری در ...

همسن خواهرمه 

جفتشون ۳۰ عزیزم ،،،

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎

چند سال پیش مدرسه شبانه روزی میرفتم چند واحد از کتابام افتاده بودم مشکلاتی داشتم وقتی رفتم حضوری واحد بگیرم چند تا از دبیرا مرد بودن یکیشون حدودن یه 15سالی ازم بزرگتر بود ولی خیلی خوش قد و هیمل و خوش قیافه بود دبیر فیزیک بود همیشه تو کلاس بحث رو میکشوند رو من چند نفر بودیم بعضی وقتا میدیدم داره نگام میکنه یروز کلاس داشتیم بیشتر بچه ها هر وقت دوست داشتن میومدن اون روز فقط من سر کلاسش بودم هرچی چشمم به در بود هیچکدوم از دخترا نیومدن از خجالت مردم گفتم کاش بگه جلسه بعد تو کلاس داشت در مورد فیزیک حرف میزد صداش اشکار میلرزید یکدفه سکوت کرد نگام کرد با اسم کوچیک صدام کرد به اضافه یه خانم به اولش گفت من از روز اولی که  دیدمت خییلی ازت خوشم بوده همیشه بهت فکر میکنم حتی در موردت با یکی از اعضای خانوادم حرف زدم قلبم داشت میمومد تو دهنم مثل یخ شد تمام بدنم از خجالت هیچوقت دیگه سر کلاسش نرفتم افتادم اون کتاب و هنوزم نمیدونم چی به سرش اومد شاید اه اونه تو زندگیم هنوز مجردم ده سال میگذره از اون جریان 😢😢

ممکنه از ظاهر خواهرتون ایتجوری برداشت کرده وه ساده است و راحت میشه بازیش داد

خواهرم ساده از لحاظ ظاهریه ،،، ینی سرش ب کار خودشه و اخل لاس زدن و این ها نیس ،،،وگرنه خنگ هم نیست  تو کارش جزو بهتریناس  و اهل مطالعه و ...

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
2706