2726
عنوان

حرف مدیر به خواهرم در محل کار

| مشاهده متن کامل بحث + 2471 بازدید | 95 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داره پیشنهاد میده دیگه، اگه پسر خوبیه به خواهرت بگو زرنگ باشه مخش رو بزنه

پیشنهاد بوده بنظرت ؟؟

خواهر ِ خنگم‌میگه اون همینجوری برادرانه گفته 😂😂

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
شاید قصد ازدواج داره به نظرم  خواهرت تعادل رو‌حفظ کنه نه خیلی خشک و سنگین نه دیگه وا بده ،

ینی پیشنهاد بیرون رفتنش رو بپذیره؟؟

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
مجرد عزیزم

اگر مجرد حتما از خواهرت خوشش اومده میخواسته ببینه کسی تو.زندگیشه یا نه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
پیشنهاد بوده بنظرت ؟؟ خواهر ِ خنگم‌میگه اون همینجوری برادرانه گفته 😂😂

خواهرت زبله خودش هم میدونه 

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
ینی پیشنهاد بیرون رفتنش رو بپذیره؟؟

نه بگه خانوادم حساسن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2706