1874
2106

من وقتي ميگن اندي فقط يادم مياد خوشگلا بايد برقصن 😂😂😂😂

ارون افشار همش  گيسو پريشان رو برنگردان اين يادم مياد 

شما هم بگيد 😂😂🥺🥺

ماسك بزنيم 🌱🤍

خو تو اسم خانندهارو بگو من بگم یاد کدوم اهنگش میوفتم😂

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124

محسن ابراهیم زاده(دونه دونه)

ماکان بند (هر بار این درو)

تیکر رسیدن ب آرزومه صلوات میفرستین..🥺❤به آرزوم نرسیدم خدا جونم واقعا چرا من ب خواستم نمیرسه ۵ ساله التماست میکنم .... هوای همرو داری جز من باشه دیگه هیچی ازت نمیخوام شاید دوسم نداری شاید میخوای باهات قطع ارتباط کنم باشه ..... اما قبلش واسه هرچی دادیو ندادی شکر🙂😞

تتلو

خوابم نمیبره خاموشی ولی میخام بازم بگیرمت 

کـاش دوتا بـال میداشتمه باهاش جـا به جــا میشدمه همیشه خــستمه همیشه خوابــم میایه دوغ تو رگ هام جای خون هایه حالم شبیه شب ِ جمعه هایه  ایــنم شانس مــایه تــنبل نرو به سایه ،سایه خودش میایه ایــنم ضرب المثل ما تــنبل هایه    همیشه ضعف دارمه چیپس پیاز جـعفریم کــجایه ؟     اازون بالا شوهـر میــایه یک دانه خوشگل بــیایه   دیگه نیتونم بنویسمه یک عدد کـــورد عــسدَمه بایه  
2050

اندی : آهای حنا

توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفِ ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

سامی بیگی :)

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

علیرضا طلیسچی   اهنگ قاف

من اگه حس کنم یکی ازم ناراحته ممکنه روم نشه ازش بپرسم که چرا ازم ناراحته یا اصن از دستم ناراحت هست یا نه، ولی بعدش انقد بهش خوبی میکنم تا اون ناراحتیه یا هرچی که بوده از ذهنش پاک بشه، اونوقت بعضیا عمدا دل میشکنن، کاش یکم وجدان داشته باشین
سامی بیگی :)

ای جووووونم

توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفِ ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒

کامران هومن فدای سرت 😁

حامدهمایون دستم تودسته یاره

بهنام بانی قصرقمر😂😂😂🤣

سیروان خسروی دوس دارم زندگیووو

بقیشم یادم بیاد میگم😂

به بعضیام باید گفت : شمـا از انسان فقط دو حرف اولشی :)هی میگین بد اخلاقی بد اخلاقی وقتیم ک خوش اخلاق میشیم رم میکنید میرینین تو اعصاب ادم، برمیگرده ب لیاقت ادم...‏‏بعضیام که   ازت ناراحت میشن باید بهشون بگی عزیزم ببخشید که خرِ خوبی برات نبودم😏🖕
ساسي 😂😂

آخ بهتر بهتر از تهران تا توکیوووو😂

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂
2129