2703
2553
عنوان

درمان زود رنجی؟؟؟

171 بازدید | 16 پست

دوستان هر کی یه درمانی بلده واسه زودرنجی بیاد اینجا بگه، من تا یه چیزی بشه قهر میکنم و لگد میزنم به زندگیم، اون دسته از دوستان زود رنج که الان تبدیل به دیر رنج شدن بیان راز موفقیت خودشون رو بگن

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تغذیه تون رو گرم کنید

اغلب کسانی که زودرنج هستند طبع سرد دارند.

فقط این یادم اومد بگم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2720

فقط بدون هیچکس هیچکس عاشقت نیست بغیرخدا باهات خوب تا کنه حتی خانواده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714
چه جالب

خیلی جالبتر از چیزیه که فکر میکنی......

کافیه فقط امتحان کنی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

من از حرفای مامانم خیلی اذیت میشدم

مشاور گفت مامانت همین بوده و هست نمیتونی تغییرش بدی

از اون به بعد هروقت ناراحتم میکنه این جمله یادم میفته و میزنم به بی خیالی

منم خیلی قهر میکنم

خیلی جالبتر از چیزیه که فکر میکنی...... کافیه فقط امتحان کنی

ببین تو نمیتونی از قالبی که به شکل مستطیله ، یک کیک گرد تحویل بگیری!!

حالا هرچقدم بخوای تلاش کنی، که خودتو روحیه ت رو قوی کنی، وقتی شاکله ی جسمیت باهات همکاری نکنه ، نمیتونی!

برای ارتقا روحی، همکاری جسمی لازمه... فقط کافیه تغذیه ت رو تا چندماه گرم کنی

من دیگه از بس همه اذیتم کردن دیگه واسم عادی شده از کسی توقع مهربونی ندارم که بخوام با نامهربونیش ازش ...

آخه فقط این نیست مثلا من اگه برم پیتزا سفارش بدم، بعد طرف نوبت منو بده به یکی دیگه، همونجا از مغازه میزنم بیرون، یا اگه تاکسی بخوام سوار بشم بعضی تاکسی ها دیدی نمی دونم چ مرضی دارن ده متر اون طرفتر ترمز میکنن که تو مجبور شی ده متر بدی دنبالشون ، اونهارو هم سوار نمیشم، خخخخخخ

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
2706