2137
2106

مامانم رفته اسکن ریه انجام داده ریه اش درگیره براش چندتا امپور نوشتن گفتن۸تومن میشه توروخدا امپورا براچیه؟؟؟؟من ندیدم برا کسی بنویسن؟چرا امپور نوشتن؟

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍
۸میلیون

اره

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

ببخشید یه سوال داشتم آمپور چیه؟ 😶

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آرمی هستم😍💜تهیونگ لاورم😍🧡بلینکم😍💖پاترهدم😍❤فوراورم😍💓اکسوالم😍💙اول با صدای هفت نفر شروع شد🎤و حالا صدای میلیون ها آدمه🎶من یه سیارم که هفت تا خورشید داره😍💛برام مهم نیست درباره آرمی بودنم چی فکر میکنی من دنیای هفت رنگ خودمو دارم🙃هی جناب هیتر محض اطلاع بنده زبون حیوونا رو بلد نیستم😒방탄소년단💜ما آرمی ها دلتنگ دستایی میشیم که هیچوقت لمسشون نکردیم🙂🖤i wanna just be happier🙂💔بی تی اس تمام زندگیم رو مدیونتونم🥺🤍for everything i need you🧡for everything i want you🥺🧡میدونستی که چشمات دنیامن؟🌎😍i want some good day🙃🖤
2050

رمدسیور میدن دونه ای ۸۰۰

ده تا نوشته

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍
آمپول رمدسیور برای اینکه درگیری ریه بیشتر نشه

من نشدیپم تاحالا براکسی بنویسن اخه...ینی براهرکی بنویسن حالش خیلی بده ک نوشتن؟

آمپوله

ایشالا که خوب میشه خدا باید شفا بده نه این دکترای بی انصاف

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
رمدسیور میدن دونه ای ۸۰۰ ده تا نوشته

برای چیه؟ینی حاله مامانم خیلی بده ک نوشتن؟؟اخه تاحالا ندیدم امپور بنویسن براکسی

آمپول برای کرونا و ریه اشه. باید بزنه زود هم بزنه 

ینی حالش خیلی بده ک نوشتن؟

من زیاد دیدم مینویسن، خب اگه نزنه حالش بدتر میشه

اخه مامانم علاعمش زیاد نیست

ینی حالش خیلی بده ک نوشتن؟

به جای نگرانی پاشید تهیه کنید برسونید بزنن. این یه ویروس وحشیه باید سریع عمل کنیید که جواب خوب بگیرید و زیاد آسیب نزنه. خدارو شکر که درمانش هست

2129