2726
عنوان

پر بازدیدش کنید

245 بازدید | 19 پست

سلام 

مامان من باردار بود و کرونا گرفت و مجبور شد یک آمپول خیلی قوی بزنه اما شاید باعث سقط جنین میشد من هم نذر کردم اگه خوب بشه و جنین هم چیزیش نشه توی نی نی سایت تاپیک بزنم ازتون بخوام نفری پنج تا صلوات بفرستین لطفا دعا کنید مامان جز کادر درمانه و اگه یک بار دیگه کرونا بگیره مجبورن بچه رو زودتر از موقع زایمان بیرون بیارن لطفا دعا کنید ممنون هرکی صلوات می‌فرسته لطفا لایک کنه ممنون

ایشالا سلامت باشن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

۵ تا فرستادم

انشالله حاجت روا بشید

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله که چیزی نمیشه 

آهااااای تویی که داری امضامو میخونی میدونم سختی های زیادی داری اما بخنددنیا به انرژی لبخندت احتیاج داره❤️.  https://harfeto.timefriend.net/16443465828038 چالش حرف ناشناس 

اللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمد

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏

اللهم صل علی محمد وال محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

انشالله ک چیزیش نمیشه مادر تو قهرمانه ❤️

دل من هواتو کرده🤕
2706