2137
2106
عنوان

پر بازدیدش کنید

237 بازدید | 19 پست

سلام 

مامان من باردار بود و کرونا گرفت و مجبور شد یک آمپول خیلی قوی بزنه اما شاید باعث سقط جنین میشد من هم نذر کردم اگه خوب بشه و جنین هم چیزیش نشه توی نی نی سایت تاپیک بزنم ازتون بخوام نفری پنج تا صلوات بفرستین لطفا دعا کنید مامان جز کادر درمانه و اگه یک بار دیگه کرونا بگیره مجبورن بچه رو زودتر از موقع زایمان بیرون بیارن لطفا دعا کنید ممنون هرکی صلوات می‌فرسته لطفا لایک کنه ممنون

۵ تا فرستادم

انشالله حاجت روا بشید

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

الهم صل علی محمد وآل محمد 

کاش میشد درمثلثی از کودکی،زندانی ام میکردند،جایی دقیقا میان آغوش مادرم،مامن گرمی چون بازوان پدرم،آنگاه ک دلم سرسختانه درحال نواختن ملودی زیبای خوشبختی بود...

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2124
2050

اللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمداللهم صل علی محمد و آل محمد

فقط 43 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.                           حال ما خوب خراب است به آن دست نزن. 

اللهم صل علی محمد وال محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

انشالله ک چیزیش نمیشه مادر تو قهرمانه ❤️

آخه شب که میشه؛؛؛حس میکنم یکی نشسته پیشت⁦⊙﹏⊙⁩

۵ تا صلوات فرستادم ان شاءالله که همیشه سلامت باشن 

نماز حضرت زینب بخونید برای شفای مریض معجزه میکنه ❣

میشه برای رسیدن به حاجتم برام صلوات بفرستی 🥺🥺😘 ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 

اين كاربري مامانته؟

براي هم دعا كنيم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
2129