2137
2106

همه هم سنام نامزدی و ازدواج و...۲۱ سالمه

حوصلم سررفت😐😐😐😐

الان ی عده میگن متاسفم برات ک فک میکینی ویقتی حوصلت سیر میرع باید ایزدواج کینی

❤️⁩

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124

اینایی که ازدواج میکنن وقتی حوصلشون سر میره

بچه دار میشن

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
2050

بیا با من ریل بیزن

اگ روزی خیانت دیدی :بدان قیمتت بالاست اگ روزی ترکت کردن بدون باتو بودن لیاقت میخاد.خلاصه هر وخت ریدن بهت ی جوری خودتو قانع کن 😐صدای خش خش (: فقط صدای خاروندن پشما . نمیدونم چ مرگمه تا ماشین عروس میبینم ی صحنه هایی میاد تو مغزم ک اصلا خدایا توبه 

فقد همین...:/😂

موفرفری👩🏻‍🦱مازندران😈💪شلوارپلنگی😉✌🐅یَل یَلِ میدووون مهسا پهلوون😆  در مورد فیلمای ترکی اگ سوالی داشتید در خدمتم🤩✌🏽چرا من هیچ کاری نمیکنم ولی همش خستمه😐حوصله هیچ کاریم ندارم😐😂  اگ با نظر من مخالفی ریپ نزنا حوصله ندارم😒 دادا من یَل یَل یَل وِمه یل خوش هیکل ومه..ولی از وقتی ک باشگاها بسته شدن دیگ اون یل خوش هیکل  سابق نشدم😐😢😂💔 هِی پروفایلمو اصکی نرووووو🤨🤨🤨 این پروف فقطو فقط متعلق ب منه هاااا😁 امضای خودمه دوس دارم اصن توش دراز بکشم ب تو چ؟ هاااا؟؟؟😂 نگران نباشید بازم اگ چیزی یادم اومد اضافه میکنم ب امضام😑😂 حس مالکیته دیگ چ میشه کرد🤦🏻‍♀️😂

متاسفم برات ک فک میکینی ویقتی حوصلت سیر میرع باید ایزدواج کینی

آقا ممد من حرمت داره نه لذت👫😌❤❤❤❤❤❤شاید دیگه نتونم نظرات واقعیمو بهتون بگم...چون توسط خاله زهرام شناسایی شدم🙂بچه ها سلام گفتین به خاله زهرا؟🙂🖐🏻

الان سیلی از درخواست های دوستی ب سمتت سرازیر میشه😑😂

سعی کنید تووی چت و کامنتتون، حتما از ایموجی استفاده کنید:) اونم ایموجی درست و مرتبط با جمله تون! چون خیلیا جملاتِ بدون ایموجی و شکلک:) رو با لحن جدی میخونن! و همین موضوع گاهی اوقات باعث سوء تفاهم و برداشت اشتباه از جمله تون میشه! :) گاهی وقت ها، ی ایموجی ارزش هزاران واژه رو داره:)) وقت هایی ک کلمات کم میارن، ایموجیا وارد میدون نبرد میشن😁💪🏻 بذارید اونا ب جای کلمات صحبت کنن😢🥺💙                                                         آی ام #مدافع_حقوق_ایموجی_ها😢💙
منم ادمم دل دارم خو کسی ام نیس حتی باش رل بزنم ینی چهههه

مگه میشه کسی نباشه

همه پسرا به طور خودکار رل محسوب میشن

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                            مَـــن هَمانَم کـه " تُــــویی " از هَمه عالَم جانَش⁦♡‿♡
2051