2737
2734
عنوان

من مجردم ولی دکتر زنان رفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آزمایش ذخیره تخمدان بده ببین وضعیت تخمدان هات و تخمک ساختن چطوره بعد تخمک هات رو فریز کن اینجوری ...

دکار دخترعمومه اگه نیاز بود نمیگفت؟

گفت تخمدان و رحمت خیلی خوبع

2728
خب باردار شدین؟ به من گفت تخمدان هات رحمت خیلی خوبه ولی کیست ریز داری

نه من عقدم. 

ب نامزدم هم نگفتم دکتر ایطو گفته. اصلا نمیدونه دکتر میرم. با مامانم دارم میرم واسه درمان. فعلا آزمایش و اینا خیلی میده بعم 

در زندگی آموختم که با انسان وقیح و بی حیا *بحث*نکنم، چون اون چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط روح مرا تباه میکنید 😀😏
2738
تنبلی دارید؟

منم رفتم دکتر بهم گفت اگه قصد بچه داری زودتر اقدام کن چون داری تنبلی میگیری، چون ۲تا بچه داشتم دیگه نمیخواستم، بعدش بعد دوسال ناخاسته باردار شدم اونم با پی ش ا ب😐 تازه دوقلو هم شد

یعنی پریودیتون همیشه عقب میافته به خاطر تنبلی تخمدان؟

بله تو این پنج سال هر بار پریود شدم امپول و دارو بوده الان از یک سال بیشتره که نشدم الانم رفتم سونو ازمایش ببرم ببینم دکتر چی میگه

منم دارم شدید هم دارم اما دکتر میگه یه کم ضعیفه البته رحمم خیلی ضخامتش کمه  خیلی هم نگران باردا ...

ان شاءالله حل میشه 

برای من دارم گفت تخمدان و رحمت خیلی خوبه

دکترم فامیل نزدیکه به نظرت نیاز بود نمیگفت؟ 

بنظرم ممکنه سرشون شلوغه بوده باشه حالا خودت بپرسی بد نیست گلم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2706