2703
2553
عنوان

من مجردم ولی دکتر زنان رفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 48 پست

ولش کن بابا بچه میخوای چیکار‌.اینجا اکثرا تنبلن

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آزمایش ذخیره تخمدان بده ببین وضعیت تخمدان هات و تخمک ساختن چطوره بعد تخمک هات رو فریز کن اینجوری بعدا اگه طبیعی باردار نشدی با یه IUI ساده باردار میشی و اصلا به مراحل پیچیده برای درمان و یا ناباروری نخواهی رسید ان شاالله

حتما این کار رو بکن اینجوری مجبور نمیشی بخاطر میل به مادر شدن با هر ننه قمری ازدواج کنی خیالت از بچه راحته

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

خدا بخواد میشه 

دختر اشناهای ما نزدیک ۴۰ بود ازدواج کرد و بچه دار شد و سالم 

فقط حتما با دکترت مشورت کن ، تخمک فریز میکنن انگار نه برای مجردها برای متاهل های که نمیخوان الان بچه دار بشن یا انگار برای درمان بیماری خاصی مجبورن درمان خاصی بگیرن که روی سلامت تخمک تاثیر می‌ذاره 

بازم تحقیق کن و بپرس گلی

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2456
یعنی چی؟؟ گوشت؟؟

یعنی حس بد گرفتم

ذاتا از این جور چیزا بدم میاد

یه خانومه رو تخت معاینه بود پاهاشو باز کرده بود.... 🤢

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2714
یعنی حس بد گرفتم ذاتا از این جور چیزا بدم میاد یه خانومه رو تخت معاینه بود پاهاشو باز کرده بود.... ...

آره واسه ما مجردها ترسناکه این چیزا، ولی متاهل ها خیلی عادی شده واسشون

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
چه‌بی‌حیا‌‌،‌‌دیگه‌اونجا‌که‌بازکرده‌بود‌‌‌‌‌‌،یک‌حریمی‌و..🤔

پرده داشت روبه روش ولی از بغل پرده نداشت 

چیکار می‌کرد بنده خدا مراکز دولتی همینه 3 تا 3 تا مریضو میفرستن داخل

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
منظورم اینه دکتر گفت تنبلی دارم

من ۲۳ سالمه و پلی کیستیکم چرا فور بد میکنی عمه من تو ۳۰ خورده ایی سن داره پلی کیستیکم هست اما باردار میشه

مجنون‌حسین راچہ هراس‌از‌سخن‌خلق‌؟!چون‌خالق‌این‌خلق،گرفتار‌حسین‌ است♥️
2706